Justino Marcinkevičiaus žmogus


Ar mazvydas laisvas zmogus. Ar mazvydas yra laisvas zmogus. Mazvydas laisvas zmogus. Gyventi del kitu ar gyventi sau mazvydas. Justinas marcinkevicius ar mazvydas laisvas zmogus. Ar mažvydas laisvas žmogus?. Gyventi del kitu ar gyventi sau rasinys. Gyventi del kitu ar gyventi sau. Justinas marcinkevicius rasinys. Justinas marcinkevičius žmogus.

"Turbūt ne dėl savęs esu, esu turbūt dėl ko nors kito". Apie ką rašė Justinas Marcinkevičius ? Dėl ko gyvena Justino Marcinkevičiaus žmogus?

Poetas, dramaturgas, prozininkas justinas marcinkevičius teigė ". Darbas išgelbėtojas, tik darbas. Kai dirbu, pradedu save gerbti. Ir kitus. " galima drąsiai teigti, kad šis poetas iki pat gyvenimo pabaigos išlaiko rimtį, sukauptą žvilgnį į gyvenimą ir kūrybą. Galbūt butent dėl vidinės savasties ramybės ir tvirtumo justino marcinkevičiaus eileraščiai yra sunkūs ir daugiakalbiai. Pats autorius teigė, kad "mano eilėraščiai kyla iš dviejų šaltinių: žmogaus, įvairių jo išgyvenimų, dvasios patirčių bei virpesių, ir tautos. Jos istorijos ir dabarties. Man svarbūs du dalykai: žmogus ir tauta" autorius tikėjo, kad nėra beverčių gyvenimų, tik mes kartais nesugebame suvokti, kad esame susaistyti bendrųjų dalykų, kad priklausome ne tik sau, bet ir kitiems, priklausome tautai.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (267 žodžiai)
  • Greta
  • Justino Marcinkevičiaus žmogus
    10 - 1 balsai (-ų)
Justino Marcinkevičiaus žmogus. (2012 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/justino-marcinkeviciaus-zmogus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:16
×