Jutikliai Drėgmės ir magnetinio lauko jutikliai


Jutikliai. drėgmės, magnetinio lauko jutikliai. Lietuvos Aukštoji Jūreivystės Mokykla. Tyrimo objektas. Jutikliai. Drėgmės ir magnetinio lauko jutikliai. Jutiklis– įrenginys, keičiantis įėjime esantį kontroliuojamąjį fizikinį kintamąjį X kitais kintamaisiais. Jutikliai skirstomi į grupes A, B, C, D ir E. Jutikliai gali būti paramatriniai ir generatoriniai. Jutiklių klasifikacija pagal paskirtį. Drėgmės jutikliai (indikatoriai) naudojami drėgmės aptikimui ir jos buvimo identifikavimui. Drėgmės jutikliai, jutiklių panaudojimas. Magnetinio lauko jutiklis. Magnetinio lauko jutikliai, jutiklių panaudojimas. Dvikryptį magnetinio lauko jutiklis matuoja magnetinio lauko komponentus ir demonstruoja. Dviašis magnetinio lauko jutiklis. Jutiklis – tai daiktas, kurio tikslas yra nustatyti įvykius ar pasikeitimus aplinkoje. Išvados.


Tyrimo objektas. Jutikliai. Drėgmės ir magnetinio lauko jutikliai. Tyrimo tikslas. Apibūdinti jutiklius ir išsiaiškinti jų panaudojimą ir veikimą. Tyrimo uždaviniai: 1) Apibūdinti jutiklius, jų rūšis ir kvalifikaciją. 2) Įvertinti drėgmės jutiklius, jų veikimą ir panaudojimą. 3) Įvertinti magnetinio lauko jutiklius, jų veikimą ir panaudojimą.

Jutikliai gali būti paramatriniai ir generatoriniai. Parametrinio jutiklio išėjimo signalas yra elektros grandinės parametro (varžos, talpumo, induktyvumo) pokytis. Generatorinio jutiklio išėjimo signalas – įtampos, elektrovaros jėgos, srovės pokytis.

  • MS PowerPoint 1419 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (404 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Jutikliai Drėgmės ir magnetinio lauko jutikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Jutikliai Drėgmės ir magnetinio lauko jutikliai. (2017 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/jutikliai-dregmes-ir-magnetinio-lauko-jutikliai.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 18:53
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo