Juvelyriniai dirbiniai salono parduotuvės verslo planas


Juvelyrine parduotuve panevezyje. Apskaita juvelyrinių prekių parduotuvės. Papuosalu parduotuves verslo planas. Verslo planas juvelyriniai dirbiniai. Orchideja grozio salono adresas panevezyje. Juvelyriniai dirbiniai panevezyje. Verslo ideja juvelyriniu dirbiniu parduotuve. Juvelyriniu imone tikslas. Praktika juvelyriniu dirbiniu parduotuveje. Panevezio parduotuviu planai.

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Prekių aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Prekyba. Prekybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Tiekėjai. Prekybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Prekyba papuošalais šiuo metu yra labai perspektyvi veikla, nes dauguma žmonių mėgsta papuošalus, jaunimo tarpe ypač populiarus sidabras, tačiau ir vyresnio amžiaus žmonės mielai nešioja sidabrinius papuošalus, taigi, būtent į šiuos vartotojus ir orientuojamės. Ištyrus rinką, buvo apskaičiuota prognozuojama savikaina, pajamos bei pelnas. Tuomet nuspręsta atidaryti sidabrinių papuošalų parduotuvę UAB "Sidabro pasaulis".

Įmonės tikslas - patenkinti klientų norus ir poreikius už jiens prieinamas kainas, taip pat nustatyti tokias kainas, kurios įmonei neštų pelną . Įmonės rūšis – uždaroji akcinė bendrovė. UAB „Sidabro pasaulis“ įregistruota 2011 metais, sausio 8 dieną valstybės įmonių Registrų centre, Panevėžio filiale, juridinių asmenų registravimo skyriuje. Veiklą pradedama 2011 metais sausio 10 dieną. Įmonė prekiaus plataus asortimento sidabro papuošalais, kurie bus orientuoti į šių dienų vartotoją. Įmonė turi pranašumą – didelis prekių asortimentas ir patrauklios kainos.

UAB "Sidabro pasaulis" savininkė - Gintarė Klezytė. Ji 2009m. baigė Panevėžio kolegiją, buhalterinės apskaitos specialybę ir gavo bakalauro diplomą. Praktiką atliko Panevėžio "Vyturio" vidurinėje mokykloje, kurioje susipažino su įmonės valdymu bei veikla.

Įmonei įkurti reikalingas akcinis kapitalas - 50000Lt. Šis įmonės kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Įstatinis kapitalas padalintas į 50 akcijų. Po 10 akcijų dar turi 2 fiziniai asmenys, kurie pagrindines teises ir pareigas perleidę įmonės savininkei Gintarei Klezytei. Įmonės veiklos pradžiai savininkė skiria 20 000 Lt savo asmeninių santaupų.

Įmonės verslo plėtros galimybės - kurti rimtos bei patikimos įmonės įvaizdį, maloniai benrauti su klientais, jiems patarti, padėti išsirinkti tinkamiausią variantą ir taip išsaugoti pastovius klientus bei pritraukti naujų. Taip pat svarbu kontaktuoti su patikimais tiekėjais, kurie prekes pristatytų saugiai ir laiku. Jeigu bus tenkinamos šios sąlygos, tuomet greitai įsitvirtinsime rinkoje. Kai joje įsitvirtinsime, galima bus plėsti savo verslą ne tik Panevėžyje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Tai sudarytų galimybę gauti didesnį pelną ateityje.

  • Microsoft Word 168 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai (5759 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Juvelyriniai dirbiniai salono parduotuvės verslo planas
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Juvelyriniai dirbiniai salono parduotuvės verslo planas. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/juvelyriniai-dirbiniai-salono-parduotuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 12:51
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo