Juvelyriniai dirbiniai


Įvadas. Juvelyrinių dirbinių gamyba, naudojamos medžiagos. Brangakmeniai. Brangakmenių klasifikavimas. Juvelyrinių prekių klasifikavimas ir asortimentas. Brangakmenių spalvos apibūdinimas raidžių santrumpomis. Juvelyrinių dirbinių matavimo vienetai ir ženklinimas. Lietuviška praba. Juvelyrinių prekių ženklinimas, pakavimas ir laikymas. Išvados. Literatūra. Summary.

Viso darbo metu nagrinėdami juvelyrinius dirbinius, jų atsiradimo istoriją, jų gyvavimą, tobulėjimą, ir sudedamasias dalis turėjome sau išsikėlę darbo tikslus, kuriuos mums vykdyti sekėsi puikiai. Nagrinėjome juvelyrinių dirbinių asortimentą, kokie vyrauja matavimo vienetai tarp šių gaminių ir koks yra pagrindinis ženklinimas. Vienintelė problema siekinat įgyvendinti šio darbo tiklus buvo – medžiagos kiekis. Norėjome, kad mūsų darbe atsispindėtų tik pagrindiniai ir patys svarbiausi atsakymai, kurie labiausiai domina kalbant apie juvelyrinius dirbinius, tačiau buvo sudėtinga surasti ir į darbą įdėti pačią reikalingiausią ir svarbiausią informaciją šia tema. Todėl didžiausią dėmesį būtent ir skyrėme savo išsikeltiems tikslams ir jų vykdymui, kad viskas būtų aišku ir akivaizdu. Dabar galime teigti, jog mūsų tikslas pasiektas, o darbo uždaviniai įvykdyti.

  • Microsoft Word 647 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (2704 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Juvelyriniai dirbiniai
    10 - 4 balsai (-ų)
Juvelyriniai dirbiniai. (2014 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/juvelyriniai-dirbiniai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 06:55
×