J.V. Getė Faustas skaidrės


Johanas volfgangas. getė. „Faustas“. Tema. Kodėl ,,Faustas" vadinamas Gėtės viso gyvenimo kūriniu. Požymis. Johanas Volfgangas Getė Neparastai domėjosi magija ir burtais. Johanas Volfgangas Getė Pagrindinis gyvenimo tikslas – kuo daugiau pažinti pasaulį. Johanas Volfgangas Getė Turėjo jauną žmoną. Johanas Volfgangas Getė po žmonos ir sūnaus mirties jaučiasi vienišas. Johanas Volfgangas Getė Šis žmogus buvo labai dviprasmiškas. Išvada. Taigi, išnagrinėjusios pagrindinį personažą Faustą ir jo autoriaus Johano Volfgango Getes biografiją. Šaltiniai. Ačiū, už dėmesį!

Kodėl ,,Faustas" vadinamas Gėtės viso gyvenimo kūriniu?Biografinio konteksto atspindžiai ,,Fauste''(autoriaus ir pagrindinio personažo prigimties panašumai , išgyvenimų atitikmenys ,prasmės ieškojimai).

Johanas Volfgangas Getė: Turėjo jauną žmoną,tačiau ilgą laiką jos nevedė. J.V.Gėtės žmona buvo nedaug išsimokslinusi, labiau linkusi prie buities darbų,bet Getė ją labai mylėjo ir rūpinosi. Faustas: Jo išrinktoji buvo Margarita, taip pat bemoklsė, jaunutė, skirta dirbti buities darbams,mačiusi daug vargo,tačiau pagr. veikėjas ja labai rūpinosi, norėjo jai gero. „Ak , dėl ko gi visa tai ,/ Kas puošia žmogų -įgimtas kuklumas ,/ Tyra geraširdystė ,paprastumas ,-/Dėl ko tas visas trūni be naudos ?“.

Johanas Volfgangas Getė: Šis žmogus buvo labai dviprasmiškas.Baigęs aukštuosius mokslus nesijaučia protingas ir laimingas.

  • MS PowerPoint 1990 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (367 žodžiai)
  • Mokykla
  • Janina
  • J.V. Getė Faustas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
J.V. Getė Faustas skaidrės. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/jv-gete-faustas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:35
×