Ką aš manau apie mokytoją filme „Mirusių poetų draugija“


Mirusiu poetu draugija analize. Mirusiu poetu draugija aprasymas. Allinurl: mirusiu poetu draugija. Mirusiu poetu draugija knygos aprasymas. Mirusiu poetu draugija recenzija pedagogika.

Mokytojo J. Keating analizė ką aš manau apie mokytoją filme „Mirusių poetų draugija“. Įvadas. Analizė. Išvados.

„Mirusių poetų draugija“- tai fimas, priverčiantis susimąstyti apie vienus iš esminių žmogaus gyvenime iškylančių pasirinkimų: konformizmas, prisitaikymas ir saugumas, ar rizika ir drąsa teigti sau brangias vertybes? Jame atskleidžiama pašaukimo problema, taip pat auklėjimo, ugdymo įtaka besiformuojančiai asmenybei. Šį gilų ir gan prieštaringą įspūdį paliekantį filmą galima nagrinėti keletu plotmių ir kiekvienoje iš jų rasti temas diskusijai. Filme atskleidžiami įvykiai, žmonių portretai, charakteriai, pasirinkimai verčia žiūrovą ieškoti savo pozicijos, požiūrio į iškeliamas problemas, santykius, vertybes. Asmenybė, kuri šiame filme įneša daugiausiai prieštarų, sujudina veiksmą, įneša permainas į autokratinę ugdymo įstaigą ir mokinių pasaulėžiūrą- mokytojas John‘as Keating‘as. Šio rašto darbo tikslas bus apmąstyti ir analizuoti šios savitos asmenybės charakterio bruožus,santykius su aplinka, elgesį, mokymo stilių ir metodus , jo įtaka mokiniams bei darbo autorei.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (2366 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vita
  • Ką aš manau apie mokytoją filme „Mirusių poetų draugija“
    9.3 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ką aš manau apie mokytoją filme „Mirusių poetų draugija“. (2014 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-as-manau-apie-mokytoja-filme-mirusiu-poetu-draugija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:08
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo