Ką daryti norint pakeisti savo gyvenimą?


Ką daryti norint pakeisti savo gyvenimą.

Apskritai, žmogaus gyvenimas – tai ne vien gimimo ir mirties datos. Tai žymiai daugiau, tačiau gyvename tik vieną kartą. O mes neretai elgiamės taip, lyg turėtume atsargoje nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų. Matome problemas ten, kur jomis nė nekvepia. Susidūrę su tikra problema apskritai nuleidžiame rankas. Manau, kad prigimtinis žmogaus būdo bruožas yra skundimasis, kad nesiseka. Žmogus nuolat ieško laimės, jos linki kitam ir nuolat būna nelaimingas. Vietoj to, kad džiaugtųsi kiekviena diena, jis tik dejuoja ir ieško. Ko gero tik gyvenimo saulėlydy ne vienas suvokia, kad kiekviena nugyventa diena jau yra laimė. Ir jos nereikia ieškoti – ją kaskart dovanoja mums Likimas. Tik mes neapsisprendžiame, ar priimti tai kaip dovaną ar kaip nepakeliamą jungą.

Man labai patinka ispanų būdas. Susidaręs stereotipas, kad ispanai yra karštakošiai, nuolat rodantys savo aistras, neteisingas. Draugė pasakojo, jog viešėdama Ispanijoje niekur nematė lietuviško skubėjimo, lėkimo. Ispanai labai ramiai numoja ranka į tuos dalykus, kurie nėra gyvybiškai svarbūs. Jų kalboje yra stebuklingas žodis „mañana“, kuris reiškia „rytoj“. Jei nėra svarbu tavo ar artimųjų gyvybei, vadinasi tas dalykas gali palaukti. Jie moka džiaugtis gyvenimu. Todėl ir nelaimingų atsitikimų mažiau, ir savižudžių nedaug. O mes? Išgirdę kažkokią žinią, pirmiausia imame galvoti apie baisiausius dalykus. Ispanas net ir liūdną žinią priima su derama nuotaika. Jis niekada nepuola rėkti, rautis plaukų nuo galvos ar keikti visą pasaulį, jei jo namus užklupo nesėkmė. Ramiai apsvarstęs jis visada randa nors šį tą gero, iš ko galėtų pasimokyti.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1651 žodžiai)
  • Dovilė
  • Ką daryti norint pakeisti savo gyvenimą?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ką daryti norint pakeisti savo gyvenimą?. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-daryti-norint-pakeisti-savo-gyvenima.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:29
×