Ka daryti vaikui kai tevams jis tampa nebereikalingas


Irkos tragedija aprašymas. Irkos tragedija ka daryti vaikui. "ka daryti vaikui?" analize. Irkos tragedija sutrumpinimas. Nuomone apie irkos tragedija. Irkos tragedija rasinys. Rašiniai apie šeimą pagal šatrijos raganos irkos tragedija. Satrijos ragana irkos tragedija aprasymas. Irkos tragedija mazo vaiko tragedija. Kaip darytis vaika.

Vaikai- tai maži žmonės. Tai dar nepažinusios pasaulio, melo ir neteisybės, tai naivios, atviros, trokštančios gyventi ir mylėti asmenybės. Yra mažos didelių žmonių tragedijos, bet yra ir didelės mažų žmonių tragedijos. Tos mažų žmonių tragedijos- tai vaikiški vargai ir vargeliai jų gyvenimo ryte.

Michel quoist.

Perskaičiusi šatrijos raganos irkos tragediją supratau, koks jautrus turi būti žmogus, kad galėtų taip natūraliai ir, atrodytų, nesunkiai, atsidurti mažo žmogeliuko kailyje ir taip išraiškingai perteikti giliausias mergaitės mintis ir jos tyriausius jausmus. Prisiminimuose atgimė mano senas žaislas, rusiška matrioškė, kurią taip lengvai galima iš mažos mergaitės paversti senute arba atvirkščiai. Yra žmonių, kurie lyg chameleonai sugeba įsijausti į įvairaus amžio pasaulėžiūras. Skaitydama irkos tragediją nesunkiai pasaulį pamačiau septynerių metukų mergaitės akimis. Mano nuomone, šatrijos ragana nei kiek neperdėjo irkos rūpestį pavadindama tragedija. Rašytoja puikiai žinojo, kad kiekvienas vaikas yra ypač ištroškęs meilės, ypatingai tėvų meilės. Irkos pasaulis mums buvo parodytas iš labai arti. Pažinome jos mintis, giliausius jausmus, jos begalinį troškimą būti reikalinga, mylima, jos baimę likti nuošaly.

Irka, kaip kiekvienas vaikas, trokšta mylėti ir pati myli tyra meile.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (364 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ka daryti vaikui kai tevams jis tampa nebereikalingas
    10 - 2 balsai (-ų)
Ka daryti vaikui kai tevams jis tampa nebereikalingas. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-daryti-vaikui-kai-tevams-jis-tampa-nebereikalingas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 09:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo