Ką jūs laikote didžiąja literatūra ir kodėl?


Didzioji literatura. R. granauskas teigia:. Rasinys apie maironi. Rasytojas romualdas granauskas teigia. Ka teigia paaugliu literatura. Kokias vertybes teigia paaugliui literatura vikipedija. Senoji literatura vertos dabartyje. Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais granauskas. Ką mes laikome senaja literatūrą?. Romualdas granauskas didzioji literatura.

Rašytojas romualdas granauskas teigia: " nei da vinčio kodas, nei haris poteris nėra didžioji literatūra. Tai, ką tą ar kitą dieną skaito, perka, graibsto ir garbsto milijonai tėra prekė. " ką jūs laikote didžiąja literatūra ir kodėl?

Romualdas granauskas-prozininkas, dramaturgas ir eseistas. Romualdas granauskas gimė 1939 m. Balandžio 18 d. Mažeikiuose. Gyveno sedoje, dirbo skuodo laikraštyje mūsų žodis, nemuno žurnale, taip pat gyveno mosėdyje ir kitose žemaitijos vietovėse, kurias galima atpažinti jo kūriniuose. Dirbo statybininku, šaltkalviu, kurį laiką mokytojavo. Nuo 1972 m. Atsidėjo kūrybiniam darbui. R. Granauskas yra regioninis autorius, visa jo kūryba nuspalvinta žemaitiško kolorito. Tradiciškai prūsija ir žemaitija laikoma išminties kraštu, o r. Granauskas yra savotiškas šio krašto nykstančios senosios kultūros metraštininkas. Jis teigia, jog nei "da vinčio“ kodas", nei "haris poteris" nėra didžioji literatūra. Todėl kyla klausimas, tai kas ta didžioji literatūra?

Šiandien pasaulyje išsilavinusių ir skaitančių žmonių yra gerokai daugiau nei kada nors anksčiau. Pakanka apsilankyti didžiosiose knygų mugėse (geteborgo, jeruzalės ar vilniaus), kad suprastum, jog gedulinga muzika knygos erai xx amžiuje nuskambėjo per anksti.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (570 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ingri
  • Ką jūs laikote didžiąja literatūra ir kodėl?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ką jūs laikote didžiąja literatūra ir kodėl?. (2012 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-jus-laikote-didziaja-literatura-ir-kodel.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 22:22
×