Ką jūs manote apie savanorius


Rasinys apie savanoriusb. Ka jus manote apie savanorius apie besipleciancia dovanojimo kultura. Ka jus manote apie savanorius kalbejimas. Ką jūs manote apie savanorius – apie besiplečiančią dovanojimo kultūrą. Rasinys savanoriai.

Ką jūs manote apie savanorius- apie besiplečiančią dovanojimo kultūrą, ypač vartojimo kultūros kontekste? Kalbos planas.

Kiekvienas žmogus renkasi savo gyvenimo kelią, tik jis yra atsakingas už savo sprendimus ir veiksmus, todėl nuolat ieško sau artimo ir tinkamo gyvenimo būdo. Vienas iš neretai pasirenkamų savęs realizavimo būdų - savanorystė. Tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties aukojimas dirbant visuomenei naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio. Pasaulyje tai seniai priimtas ir natūralus reiškinys, kai tuo metu Lietuvoje tuo užsiima vos 11procentų gyventojų.. Nors ir daugeliui dar sunkiai suprantamas darbas be atlygio, bet ši altruistinė veikla sparčiai populiarėja ir mūsų šalyje.

Žmonės renkasi savanorystę, nes bando atrasti save, išbandyti save įvairiose srytise. Ši veikla puiki galimmybė pažvelgti į supantį pasaulį kitomis akimis.Viena iš savanorystės sryčių- tai pagalba likimo nuskriaustiems žmonėms. Tiems, kurie gyvena žemiau skurdo ribos, kenčia nuo bado ir ligų. Į tokius žmones jau nuo seno yra kreipiamas dėmesys visame pasaulyje. Vienas geriausių to pavyzdžių - tai motina teresė. Nuo 1946m ji globojo vargingiausius Kalkutos gyventojus.. Čia įsteigė pirmąją mokuklą, įkūrė ,,Artimo meilės misionierių kongregaciją". Šiuo metu ši kongregacija turi 400 filialų Europoje bei trečiojo pasaulio šalyse.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (672 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Ką jūs manote apie savanorius
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką jūs manote apie savanorius. (2012 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-jus-manote-apie-savanorius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:35
×