Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.


Televizijos vaidmuo ugdant visuomene. Televizijos laidu stilistika. Televizijos vaidmuo. Televizijos laidu informatyvumas. Televizijos vaidmuo visuomenėje. Televizijos stilistika. Tv laidu stilistika. Televizijos nauda. Tv laidu informatyvumas. Laidu informatyvumas.

Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.

Savo kalbą norėčiau pradėti retoriniu klausimu- ar ne prasmingiau patirties semtis iš savo klaidų, mokytis, kasdien pastebėti mažus, bet tikrus dalykus, nei kad tą daryti pasitelkus į pagalbą televiziją?

Didėjančią televizijos įtaką lemia keletas aspektų. Vienas jų – televizijos pasiekiamumas. Nacionalinių kanalų laidas gali matyti 98 procentai lietuvos gyventojų. Kaip ir daugelyje europos šalių, lietuvoje pasiektas beveik šimtaprocentinis prisotinimo televizoriais lygis. Auditorijos pasiekiamumo galimybėmis su televizija gali lygintis tik radijas, tačiau televizijos žiūrėjimas užima vis didesnę šeimos dienotvarkės dalį. Populiariausias lietuvos televizijų laidas žiūri apie milijonas gyventojų.

Rodos dar visai neseniai- 1957m. , televizija atklydo ir į lietuvą, o kokių pokyčių joje įvyko per visą laiką ir kaip kito televizijos naudos suvokimas. Visa tai sužinome perskaitę žyginto pečiulio knygą “iki ir po televizijos”, kurioje aprašomi pirmieji televizijos žingsniai, lemtingas susidūrimas su komerciniais kanalais bei miglų gaubiama televizijos ateitis. Vis dažniau pasigirsta nuomonių, kad televizorius – primityviausia ir neįdomiausia laisvalaikio leidimo forma, tačiau šiandien mes tikrai neįsivaizduojame savo gyvenimo be jo. Grįžę į namus dažnai iš karto įsijungiame televizorių, kuris tampa viso vakaro palydovu, paimame laikraštį. Ir žiūrėk, niekam daugiau laiko ir neliko. Televizija suryja labai daug laiko. Ji įtraukia, užliūliuoja gražiais vaizdais, į kuriuos pasinėrus pradingsta laiko pojūtis, išsikreipia tikrovės suvokimas.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 10 KB
  • m.
  • 2 puslapiai (830 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-manote-apie-televizijos-vaidmeni-ugdant-visuomene-palyginkite-skirtingu-laidu-stilistika-informatyvuma-profesionaluma.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:26
×