Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę


Valanda su ruta recenzija. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę?. Televizijos vaidmuo ugdant visuomene. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? rasinys. Ka manote apie televizijos vaidmeny ugdant visuomene. Pokalbiu laidu zanrai. Ka manote apie televizijos vaidmeni ugdant visuomene visuomeneje. Koks televijos vaidmuo ugdant visuomene rasinys. Ka manote apie televizjos vaidmeni. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę?.

Potemė. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.


Televizija šiuo metu yra neatsiejama kiekvieno žmogaus dalis, o namai be televizoriaus, rodos, ne namai. Žmonės žiūri įvairiausias laidas ir filmus, kurie pakelia nuotaiką ir suteikia daug gyvenimiškų pamokų. Tačiau labai daug informacijos, kurią mes gauname iš televizijos yra betikslinga, o laidos, kurias mėgstame žiūrėti, neduoda absoliučiai nieko, tik paskalas. Būtent todėl norėčiau pateikti jums keletą laidų ir aptarti jų informatyvumą bei profesionalumą.

„valanda su rūta“ – tai pokalbių laida, rodoma per lnk televiziją. Šioje laidoje gražioji vedėja, profesionali žurnalistė rūta mikelkevičūtė aptaria visuomenei aktualius klausimus su dažniausiai žinomais žmonėmis. Būtent šios vedėjos profesionalumas (ji juk ne vienerius metus sukiojasi eteryje kaip vedėja ar žurnalistė) įrodo, jog laida yra puikiai paruošta. Rūta reabilitavo lietuvoje pokalbių laidos žanrą ir sukūrė sėkmingą vadinamąjį „talk show“, kuris stilistiškai yra labai artimas amerikos pokalbių laidoms. Laida tapo viena iš populiariausių, o sekmės priežastis - plati temų skalė (nuo žvaigždžių gyvenimo iki skurdo problemų), leido laidai pritraukti pačios įvairiausios auditorijos. Štai keletas temų, aptarinėjamų šioje laidoje: ar lietuvoje yra vietos senukams? Ar verta sugriežtinti reikalavimus norintiems patekti į seimą? Ar didelis amžiaus skirtumas trukdo dviejų žmonių santykių kokybei? Man, vakarais dažnai norinčiai atsipūsti prie televizoriaus ekrano, šią laidą pažiūrėti patinka.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (801 žodžiai)
  • Mokykla
  • Silvija
  • Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę. (2012 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-manote-apie-televizijos-vaidmeni-ugdant-visuomene.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:52
×