Ką reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, mene, moksle ir neliktų tik buitine namų kalba?


Ka daryti kad lietuviu kalba butu prestizine. Prestižinė kalba. Ka reikia daryti kad lietuviu kalba butu prestizine. Ką reikia daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė. Kaip padaryti lietuviu kalba prestizine. Lietuvių kalbos įskaitos temos 2014. "lietuviu kalba". 12kl įskaitos. Ka reiketu daryt kad lietuviu kalba butu prestizine. Ka reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, moksle , mene ir neliktų tik buitine namų kalba?.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 9 potemė su planu. 9. Ką reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, mene, moksle ir neliktų tik buitine namų kalba? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.

Unikali kalba yra vienas pagrindinių tautos bruožų ir bene pagrindinė vertybė. Mes, lietuviai, tikrai galime didžiuotis savo kalba. Juk ji yra viena seniausių pasaulyje. Lietuvių kalba pasižymi unikaliomis struktūromis bei taisyklėmis ir ypatingai didele žodžių įvairove. Tačiau šiais globalizacijos laikais mažesnės tautos patiria didžiulį spaudimą iš išorės. Taip yra ir su Lietuva bei mūsų gimtąja kalba. Ji tampa vis labiau pažeidžiama, iškraipoma ir primiršta. Esu įsitikinusi, kad privalome tai pakeisti. Tad šiandien savo kalboje pasidalinsiu įžvalgomis ir patarsiu, ką reiktų daryti, kad lietuviu kalba taptų prestižine bei būtų plačiai vartojama kultūroje, moksle ir neliktu tik buitine kalba.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (827 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ką reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, mene, moksle ir neliktų tik buitine namų kalba?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, mene, moksle ir neliktų tik buitine namų kalba?. (2014 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-reiketu-daryti-kad-lietuviu-kalba-butu-prestizine-placiai-vartojama-kulturoje-mene-moksle-ir-neliktu-tik-buitine-namu-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:28
×