Ką reiškia prasmingai nugyventi gyvenimą?


Ka reiskia gyventi prasmingai. Rasinys ka man reiskia gyventi prasmingai. Kada zmogaus gyvenimas prasmingas samprotavimo rasinys. Kodel gyventi reikia prasmingai salomeja neris. Rasinys apie nuzmogejima. Ka reiskia prasmingai gyventi. Ka reiskia gyvenima nugyventi prasmingai. Prasmingas gyvenimas rasinys. Ka reiskia gyventi prasmingai rasinys. Kaip žmogui reikia nugyvent gyvenima.

Ką reiškia prasmingai nugyventi gyvenimą? Gyvenimo prasmė.

Gyvenimas – žmogui pati brangiausia dovana. O kaip branginti šią dovaną ir jį nugyventi, kiekvienas turime teisę, pasirinkti patys. Turbūt visi kartais pasvajojame kaip rasti tikrąją gyvenimo prasmę? Ar reikia būti savimi, gyventi tik dėl savęs? O gal visą savo gyvenimą paaukoti dėl kitų žmonių? Kiekvienam žmogui reikia savo gyvenimą nugyventi taip, kad ir po mirties liktų gyvas, kad apie jį kalbėtų ir ateinančios kartos. Deja, ne visi žmonės, tai suvokia ir pasirenka kitą gyvenimo kelią nei derėtų. Taigi, kada žmogaus gyvenimas tampa prasmingas?

Yra žmonių grupė, kuri savo gyvenime plaukia tiesiog pasroviui. Tokie žmonės dažniausiai neturi valios atsispirti gyvenimo pagundoms ir pasineria į kvaišalų liūną. Puikus pavizdys yra žymaus rašytojo Juozo Grušo kūrinys „Meilė, džiazas ir velnias“ . Tai jaunimo gyvenimo tragedija. Šioje dramoje rašytojas svarsto amžinus dalykus, mąsto apie žmogaus gerumą ir apie išsigimimo, nužmogėjimo priežastis.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (453 žodžiai)
  • Mokykla
  • Evelina
  • Ką reiškia prasmingai nugyventi gyvenimą?
    10 - 10 balsai (-ų)
Ką reiškia prasmingai nugyventi gyvenimą?. (2015 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-reiskia-prasmingai-nugyventi-gyvenima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:20
×