Ką renkasi šiuolaikinis jaunimas: gyvenimą tėvynėje ar pasaulyje?


Ka renkasi siuolaikinis zmogus namus tevyneje ar pasaulyje. Ka siuolaikiniam jaunimui reiskia tevyne. Ka siuolaikiniam zmogui reiskia tevyne. Ką šiuolaikiniam jaunuoliui reiškia tėvynė. Ką renkasi šiuolaikinis žmogus:namus tėvynėje ar pasaulyje. Kas yra tevyne siuolaikiniam zmogui. Jaunimas ir tevyne. Ka reiskia tevyne siuolaikiniam zmogui. Ką šiuolaikiniam žmogui reiškia tėvynė ir namai. Siuolaikinis zmogus.

Ką renkasi šiuolaikinis jaunimas: gyvenimą tėvynėje ar pasaulyje?

Kad ir kokia būtų graži mūsų gamta, įdomi istorija ir kultūra, gyvenimo padėtis Lietuvoje nėra gera. Dauguma gyventojų vien dėl to nemyli ir negerbia Tėvynės. Jiems čia nepatinka, kadangi reikia stengtis sudurti galą su galu, kai svetur tai išeina daug paprasčiau. Labai daug jaunimo baigę mokslus išvažiuoja į kitas šalis ieškoti „vietos po saule“. Ar jie ją randa?

Per pastaruosius dvidešimt metų iš šalies išvyko apie 615 tūkst. gyventojų. Lietuvos įstojimas į Europos Sąjungą (ES) 2004 metais, atrodo, tik suaktyvino šią problemą. Vien per 2011m. tėvynę paliko net 83 tūkst. Gyventojų. Kokios yra to priežastys? Tenka pripažinti, gyvenimo padėtis Lietuvoje nėra tikrai gera, susirasti darbą yra sunku o gerai apmokamą darbą susirasti yra tiesiog neįmanoma, nebent būtum įdarbintas per pažįstamus. Jaunimui, įgijus aukštąjį išsilavinimą tenka dirbti valytojų, kadangi pagal savo specialybę jis dirbti negali, dėl to, kad neturi patirties, tačiau kaip tą patirtį įgyti niekas taip ir nesusimąsto.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (488 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Ką renkasi šiuolaikinis jaunimas: gyvenimą tėvynėje ar pasaulyje?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ką renkasi šiuolaikinis jaunimas: gyvenimą tėvynėje ar pasaulyje?. (2013 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-renkasi-siuolaikinis-jaunimas-gyvenima-tevyneje-ar-pasaulyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 13:17
×