Ką šiandien reiškia būti lietuviu ?


Ka reiskia buti lietuviu. Ką reiškia būti lietuviu rasinys. Ka reiskia buti lietuviu?. Ka siandien reiskia buti lietuviu milosas. Ka man reiskia buti lietuviu. Ka reiskia buti lietuviu milosas. Ka reiskia siandien buti lietuviu. Ka reiskia buti mastanciu lietuviu. Ka siandien reiskia buti lietuviu?. Ka reiskia buti lietuviu siandiena.

Ką šiandien reiškia būti lietuviu ? Rašinys.

Poetui, prozininkui Česlovui Milošui taip pat iškilo tapatybės problema. Rašytojas gimęs Lietuvoje, leniškai kalbančioje šeimoje, svarstė, kokia yra tikroji jo tapatybe, tačiau priėmė sprendimą, kad kalba yra esminis tapatybės rodiklis: „ Visada tvirtai jaučiausi, kalbėdamas savo kalba, ir manau, kad todėl eilėraščius bei prozą ir rašiau tik ja, dėl ambicijų, nes tik jos ritmas skambėjo mano ausyse“,- taip sakydamas Č.Milošas aiškiai nurodo, kad ta kalba, kuria tu gali lengviausiai save išreikšti ir nurodo tavo tapatybę. Tad kiekvienas gyventojas, lietuvis turėtų suprasti, kad kalba yra svarbiausia jo asmenybės dalis, būti lietuviu – tai pareiga saugoti ir puosėlėti savąją kalbą, nes be jos neišsaugosim ir tautybės.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (202 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ingrida
  • Ką šiandien reiškia būti lietuviu ?
    8.7 - 3 balsai (-ų)
Ką šiandien reiškia būti lietuviu ?. (2013 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-siandien-reiskia-buti-lietuviu-.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 09:19
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo