Ką žmogus atranda prarasdamas?


Ka zmogus atranda prarasdamas rasinys. Ka atrandame prarasdami. Rasinys ka zmogus atranda prarasdamas. Ka zmogus atranda prarasdamas sruoga. Ka zmogus praranda atrasdamas. Ka zmogus atranda prarasdamas biliunas. Ka zmogus atranda prarasdamas literaturinis rasinys aputis ir biliunas. Ar prarasdami atrandame rasinys. Ka zmogus atranda prarasdamas balys sruoga. Ka atranda zmogus prarasdamas.

Ką žmogus atranda prarasdamas?

Praradimas – tai ko nors netekimas: žmogaus, augintinio ar kokio nors daikto. Visi žmonės laikui bėgant ir keičiantis sociumui vis kažko netenka: vieni artimų draugų, kiti mylimo partnerio, treti šeimos, giminių... Bet iš praradimų žmonės mokosi, savyje atranda stiprybės toliau gyventi, suvokia naujas gyvenimo vertybės, pasiekia visišką laimę.

Balys Sruoga nors ir buvo ištremtas į Štuthofo lagerį (1943.03.16), prarado savo šeimą, bet jis nepasidavė. Būdamas lageryje dirbo sunkius darbus, mažai gaudavo valgyti ir gyveno prastomis sąlygomis, taip pat matė kaip kiti žmonės iš lieto miršta nuo nepakeliamo darbo, maisto trukumo ir prastų sąlygų. O numirėliai iškeliauja pro krematoriumo kaminą pas Abraomą.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (498 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zigmas
  • Ką žmogus atranda prarasdamas?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ką žmogus atranda prarasdamas?. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ka-zmogus-atranda-prarasdamas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 22:28
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo