Kabelinės televizijos tinklo darbingumo įvertinimas


Tinklo darbingumas. Tv tinklo instaliacija. Kursinis darbas kabelines televizijos. Kabeline televizija referatas. Internetinė televizija kursinis.

Įvadas. Kabelinės televizijos (catv) tinklo struktūra. Catv “galas – galas” darbingumo įvertinimas. Bendras catv darbingumas. Catv kokybės standartai ir reikalavimai. Triukšmų ir iškraipymų pasiskirstymas kabelinėse sistemose. Catv tinklų informacijos perdavimo kokybės įvertinimas. Grupinio vėlinimo ir triukšmų koeficiento įvertinimas. Catv pritaikymas daugialypės terpės informacijos perdavimui. Išvados. Naudota literatūra. Kabelinės televizijos era prasidėjo. Metais jungtinėse amerikos valstijose, nedideliame mahanoy miestelyje.

Kabelinės televizijos era prasidėjo 1948 Elektros prietaisų parduotuvės savininkui uolsonui (walson) sunkiai sekėsi pardavinėti televizinius imtuvus, kadangi miestelis buvo tarp kalnų ir pastarieji trukdė kokybiškai priimti tv stoties signalus. Tada uolsonui kilo idėja ant kalno pastatyti didelę anteną ir nuo jos nutiesti kabelį iki savo parduotuvės. Parduotuvėje sumontavęs tv signalo stiprintuvą, jis nutiesė kabelius į savo klientų namus. Vaizdo kokybė labai pagerėjo, ir uolsono televizorių biznis atgijo. Taip ir atkabelinės televizijos tinklo struktūra yra be galo sudėtinga. Ją sudaro labai daug komponentų, iš kurių kiekviendažnio keitikliai - tai standartinis gaminys su universaliomis pritaikymo galimybėmis, paprastas ir greitlogikos moduliai - universalūs, nebrangūs įrenginai, skirti nesudėtingoms valdymo užduotims elektotechnikoje vykdyti. Juos galima sėkmingai naudoti namų ūkyje (apšvietimo sistemų/žaliuzių, įvažiavimo vartų, mikroklimato reguliavimo sistemų valdymui). Juos galima naudoti paskirstymo spintose arba įrenginių ir mechanizmų valdymo sistemose. Moduliuose yra integruota valdymo klaviatūra ir displėjaus ekranas.

žemos įtampos komutaciniai įrenginiai - šios serijos gaminiai plačiai naudojami pramonės įmonėse. Tai automatiniai išjungikliai, saugikliai, paskirstymo skydeliai, srovės šaltiniai, pastatų instaliacijos sistemos.

Paskirstymo sistemos - visų produktų gamybos sprendimai nukreipti į saugią ir šiuolaikinę elektros instaliacijos ir paskirstymo inžineriją. Šie įrenginiai skirti būtent tam. Tai hermetinės kabelių atsišakojimo dėžutės, paskirstymo skydeliai, paskirstymo sistemos, 0,4 kv įtampos paskirstymo įrenginiai iki 5000a.

Kabelinė produkcija - 10 kv įtampos kabeliai naudojami elektros jėgainėse, pramonės įrenginiuose, skirstomuosiuose tinkluose. Klojami žemėje, ore ir vandenyje. Žemos įtampos kabeliai ir laidai naudojami instaliacijai sausose ir drėgnose patalpose po tinko ir ant tinko, o taip pat nepalankiose eksplotacinėse sąlygose.

Viršįtampiai - apsaugos elementas v25-b/4 gali būti statomas į bendrą įvadinį skydą. Perkrovos atveju jis neišskiria į išorę jokių medžiagų galinčių pakenkti aplinkiniams elementams - tai užtikrina varistorinė technologija. Jei įvadiniai saugikliai yra didesni nei 160a prieš apsaugos elementus reikia statyti 160a apsauginius saugiklius. Statistiškai vidutinė žaibo iškrovos srovė yra 20ka, o šis elementas pilnai saugo nuo iškrovų ikfm-am konvertavimas (channel processing) - klasikinis palydovinių programų platinimo principas.

  • Microsoft Word 170 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (3755 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kabelinės televizijos tinklo darbingumo įvertinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kabelinės televizijos tinklo darbingumo įvertinimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kabelines-televizijos-tinklo-darbingumo-ivertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:36
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo