Kačių auginimas skaidrės


Skaidres apie kates. Kaciu skaidres. Skeidres apie kates. Skaidres apie kate.

Biologijos skaidrės. Kačių auginimo problemos salantuose. Katės. Katė, naminė katė. Katė yra mėsėdis plėšrūnas. Problemos. Pasiūlymai. Išvados. Senovės egipte laikytos šventomis. Katės laikomos ne tik kaip naminiai gyvūnai. Skaidrės apie kačių auginimą.


Mano šeima augina 3 kates ir 1 katiną, tai nėra grynaveisliai gyvūnai. Tai mūsų augintiniai. Tačiau jie mūsų namuose atsirado netikėtai, kaip valkataujantys, pamesti, neprižiūrėti, beglobiai gyvūnėliai. Mažiausiai dešimt mano pažįstamų, draugų šeimų augina kates, kurių istorija panaši: vieną dieną atsirado kieme, gyvunėlio pagailo, jis tapo augintiniu.

Teigiu, kad: 1) Salantuose daug valkataujančių kačių; 2) jos neprižiūrėtos, beglobiais tampa jų palikuonys, kurių vis gausėja; 3) Žmonės nemoka tinkamai auginti ir prižiūrėti kačių ir tuo nesidomi.

Daug beglobių kačių palikuonių, niekas jais nesirūpina; 2) katės pridergia laiptines, ūkinės paskirties pastatus; 3) katės ėda šiukšlynuose, dėl to tampa įvairų ligų šaltiniais; 4) beglobės katės negražios, neišvaizdžios, apšiurusios; 5) Salantuose nėra veterinaro, kuris galėtų patarti, padėti gyventojams susirgus jų katėms, jas sterilizuoti, katinus kastruoti; 6) tinkamai kačių priežiūrai reikia pinigų, nekiekvienas gali tai sau leisti.

Gyventojus reikia šviesti kačių auginimo klausimais; 2) reikėtų įkurti kačių mylėtojų ir augintojų klubą, kuriame gyventojai susitiktų, pasidalintų problemomis, supažindintų su savo augintiniais; 3) organizuoti kačių parodas; 4) gimnazijoje vesti tam skirtas pamokas, kaip elgtis su augintiniais; 5) gaudyti valkataujančias kates ir katinus, kuriuos sterelizuoti ir kastruoti, kad sumažinti palikuonių skaičių; 6) gyventojus, kurie neprižiūri savo augintinių, žiauriai su jais elgiasi, bausti baudomis.

  • Biologija Skaidrės
  • 2012 m.
  • Mantassss
  • 10 puslapių (460 žodžių)
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 706 KB
  • Kačių auginimas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kačių auginimas skaidrės. (2012 m. Rugsėjo 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaciu-auginimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:31