Kada alkoholis tampa priklausomybe


Kada alkoholis tampa priklausomybe. Apie priklausomybę. Labiausiai pastebima priklausomybė pasaulyje - nuo alkoholio. Kodėl žmonės tampa priklausomi? Kodėl žmonės tampa. Jei alkoholis vartojamas. Priklausomybės veiksniai. Šeimose dažni kivirčai, skyrybos. Kada reikalinga pagalba? Alkoholikai linkę slėpti ir neigti alkoholio vartojimo problemą. Kaip gali būti gydomi alkoholio sukelti sutrikimai? Priklausomumui nuo alkoholio gydyti taikomas kompleksinis gydymas, t. Statistika. 2012 metais. Išvada. Alkoholio priklausomybė yra baisus dalykas. Klausimai. Kaip gali būti gydomi alkoholio sukelti sutrikimai. Šaltiniai.

2012 metais, 3,3 milionų mirčių, arba 5,9 procentai visų pasaulio mirčių, buvo dėl alkoholio vartojimo. Amerikoje per metus pagaunama apie 1,4 milijonus girtų vairuotojų. Amerikos teisingumo departamento duomenimis, 40 procentų smurtinių nusikaltimų įvyksta dėl alkoholio įtakos. Europos sąjungos šalyse, iš 490 milijonų žmonių, 23 milijonai yra priklausomi nuo alkoholio. 2005 metais, 39 procentai visų avarijų žūčių, buvo sukelta dėl alkoholio vartojimo.

Alkoholio priklausomybė yra baisus dalykas, ir jo galima išvengti saikingai vartojant alkoholi. Nesaikingai vartojant alkoholį, yra didelė tikimybė kad susirgsite priklausomybe nuo alkoholio nuo kurio nukenčiate ne tik jūs, bet ir jūsų artimieji.

Kaip gali būti gydomi alkoholio sukelti sutrikimai? Kodėl žmonės tampa priklausomi? Kiek procentų žmonių kurie vartoja alkoholi turi priklausomybę?

  • MS PowerPoint 327 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (557 žodžiai)
  • Vilius
  • Kada alkoholis tampa priklausomybe
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kada alkoholis tampa priklausomybe. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kada-alkoholis-tampa-priklausomybe.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:03
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo