Kadastriniai matavimai diplominis


Kadastrinių matavimų ekonominis investicijų atsiperkamumo vertinimas. Kadastrinių matavimų paklaidos formule.

Įmonės charakteristika uab “x“. Pratarmė. Baigiamųjų darbų ekonominė dalis. Verslo įmonės kūrimas ir steigimas. Uždarosios akcinė bendrovės požymiai. Uždarosios akcinės bendrovės privalumai. Uab steigimo etapai. Privalomi uab steigimo dokumentai. Dokumentų tikrinimas ir tvirtinimas pas notarą. Uab “x”. Verslo idėja. Pagrindinai tikslai ir uždaviniai. Vietovės kur įsikūrusi firma aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika ir kainos. Rėminas ir reklama. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Firmos stipriosios vietos. Makroaplinkos įvertinimas ir aplinkos stabilumas. Investicijos ir finansavimas. Verslo projekto investicijų poreikis ir paskirstymas. Geodezinių ir kadastrinių matavimų paslaugos savikainos apskaičiavimas. Geodezinių ir kadastrinių matavimų paslaugos kainos apskaičiavimas. Geodezinių ir kadastrinių matavimų paslaugos grynojo pelno ir investicijų atsipirkimo laiko apskaičiavimas. Išvados. Literatūra.

Verslo planas reikalingas pradedant bet kokį verslą. Juo labiau, jei verslas reikalauja nemažai investicijų ir financinės paramos. Verslo plano sudarymas priverčia jo sudarytoją išnagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anksto nustatyti galimus sunkumus ir jų sprendimo būdus. Gerai paruoštas verslo planas atlieka keletą funkcijų.

Verslo planas reikalingas ne tik verslininkams, finanininkam, bet ir bankininkams, investitoriams, paramos teikėjams. Verslo plano struktūra nėra griežtai apibrėžta. Skirtingų veiklos sričių verslo planai skiriasi.

UAB “x” steigiama norint įkurti Kauno rajone žemės sklypų ir statinių kadastrinius matavimus, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus vykdančią įmonę, įsitvirtinti rinkoje ir vystyti pelningą veiklą. Šis verslo planas rodo, kad projekto tikslai yra realūs.

Paslaugos bus atliekamos naudojant naujai įsigytą techniką, kuri turi užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę.

  • Ekonomika Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 592 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (5561 žodžiai)
  • Andrius
  • Kadastriniai matavimai diplominis
    10 - 2 balsai (-ų)
Kadastriniai matavimai diplominis. (2013 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kadastriniai-matavimai-diplominis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:15
×