Kadastriniai matavimai praktikos ataskaita


Įvadas. Praktikos struktūra, darbuotojų pavaldumas, atsakomybė. Praktikos atliekami darbai. Ataskaitų struktūra. Įstatyminė bazė, metodiniė medžiaga, reglamentuojanti darbus. Detalus praktikanto darbų aprašymas. Praktikos apibendrinimai, išvatos. Priedai.

Nuo liepos 3d. iki liepos 31d. gamybinė praktiką atlikau UAB “Kagema“, kuri yra įsikūrusi Vilniuje, Vileišio gatvėje. Praktikos metu dalyvavau uždarosios akcinės bendrovės veikloje, jų atliekamuose projektuose.

Praktikos metu išnagrinėjami šie pagrindiniai klausimai:

Praktikos bazės struktūra, vykdomi darbai, darbų organizavimas, darbų saugos reikalavimai.

Įstatyminė bazė, normatyvinė, metodinė ir kita darbų vykdymą reglamentuojanti medžiaga.

Praktikos bazėje atliekami darbai, ataskaitų struktūra ir jų rengimas.

J. Varno įmonė „KGM“ buvo įkurta 2003 metais, o 2005 metais perregistruota į UAB „KAGEMA“. Ši įmonė užsiima geodeziniais ir kadastriniais matavimais.

Šiuo metu įmonėje dirba 10 darbuotojų.: geodezininkai, vyr. finansinikė, valytoja. Visi jie tiesiogiai pavaldus įmonės vadovui ir direktoriaus pavaduotojui. Penki darbuotojai atlieka geodezinius ir kadastrinius darbus, iš jų trys atlieka kadastrinius žemės sklypų matavimus, ribų nužimėjimą vietovėje, statybinę geodezinę priežiūrą, inžinierinių tinklų išpildomasias nuotraukas ir sudaro topografinius planus. Dvi darbuotojos formuoja žemės sklypus ir rengia padalinimo projektus. Atlikdamas gamybinę praktiką šioje įmonėje aš dariau pastatų, inžinierinių statinių inventorizaciją, sklypo ribų nužymėjimo darbus bei planus, topografines nuotraukas. Visi darbuotojai yra atsakingi už darbo organizavimą ir jo kokybišką atlikimą.

Vadovo atsakomybė ir pareigos: kontroliuoja darbų vykdymo teisėtumą, užtikrina darbo drausmę ir saugą, aprūpina darbuotojus darbui reikalingomis priemonėmis, įrankiais;

Matininko atsakomybė ir pareigos: kokybiškai ir laikų atlikti jam pavestus darbus, laikytis įstatymų, Vyriausybės nutarymų ir kitų teisė aktų numatytų reikalavimų atliekant geodezijos ir kadastro darbus.

  • Geodezija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (980 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilius
  • Kadastriniai matavimai praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Kadastriniai matavimai praktikos ataskaita. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kadastriniai-matavimai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:15
×