Kafka Metamorfozė analizė


Metamorfozė kafka. Kafkos metamorfoze. Metamorfoze kafka analize. Kafkos metamorfoze analize. Francas kafka metamorfoze analize. Metamorfozes analize. Kafka metamorfoze interpretacija. Metamorfoze interpretacija. Kafka metamorfozes. F. kafka metamorfoze analize.

Tėvas – egoistas, dėl išorinio padorumo, aplinkinių nuomonės, savo paties ramybės ir gerovės pasiruošęs aukoti vabalu virtusį sūnų? Pagrįsti arba paneigti. Nuo ko priklauso tėvo agresija? Motina – aiškios nuomonės nereiškianti , jautrumą demonstruojanti ašaromis ir alpimu prisitaikėlė? Pagrįsti arba paneigti. Sesuo – ir žmoniškiausias, ir žiauriausias šeimos narys. Pagrįsti arba paneigti. Kaip visi trys sutinka žinią apie gregoro mirtį? Kam reikalinga apsakyme scena, kai visi trys zamzos po gregoro mirties vyksta į gamtą ir tėvai rezga planus dėl dukters? Kas, jūsų manymu, yra zamzizmas?

Tėvas įsiskolinęs, nedirba, jo skolas moka sūnus. Bet tėvas nejaučia jam jokio dėkingumo. Kai Gregoras pasikeičia, ponas Zamza pirmiausia susirūpina dėl pinigų ir finansinės situacijos: „ Jau pačią pirmą dieną tėvas motinai ir seseriai atskleidė finansinę šeimos padėtį.“

Jo nesiejo artimi, šilti ryšiai su sūnumi. Po Gregoro metamorfozės žiūri į jį su panieka, įtarimu, netgi baime. Bijo, kad sūnus gali išeiti iš kambario ir aplinkiniai jį pamatys. Kai Gregorą pamato prokuristas ir nuomininkai, elgiasi agresyviai, pirmiausia su lazda veja jį į kambarį, kad tik niekas daugiau jo taip siaubingai atrodančio neišvystų, vėliau apmėto obuoliais.

Gregoro buvimą namuose laiko našta, jo ramybės sulaukus senatvės drumstimu, todėl sutinka su dukters mintimi atsikratyti Gregoru.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (660 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Pneumonia
  • Kafka Metamorfozė analizė
    8.8 - 5 balsai (-ų)
Kafka Metamorfozė analizė. (2012 m. Liepos 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kafka-metamorfoze-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 20:40
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo