Kaimo bendruomenės įstatai


Referatai apie bendruomenes. Kaimo bendruomines referatas. Referatai kaimo bendruomene. Kaimo bendruomenes planas. Kaimo bendruomenės analizė. Bendruomenes analize. Bendruomenes analize speros. Bendruomenes istatai 2012. Referatas apie bendruomeniu veikla. Apie bendruomene referatas.

Kvietkinės kaimo bendruomenė. Kvietinės kaimo bendruomenės įstatai. Narystė. Įstojimo tvarka. Narystės bendruomenėje pasibaigimas. Narių teisės ir pareigos. Bendruomenės narių visuotinis susirinkimas.

Bendruomenės narių visuotinis susirinkimas (toliau - susirinkimas): keičia bendruomenės įstatus, priima sprendimą dėl bendruomenės likvidavimo, renka bendruomenės pirmininką 5 metų laikotarpiui, renka ir atšaukia auditorių, nustatytojo atlyginimo dydį, bei išmokėjimo sąlygas, gali atstatydinti bet kurį valdymo organą, tvirtina bendruomenės veiklos programą, metinę finansinę atskaitomybę, bendruomenės veiklos ataskaitą, gali skirti nepriklausomą ekspertą bendruomenės veiklai patikrinti, svarsto ir tvirtina bendruomenės pirmininko ataskaitas, nustato stojamojo įnašo ir nario mokesčių dydžius, jų mokėjimo tvarką, tvirtina dokumentų ir kitos informacijos apie bendruomenės veiklą pateikimo nariams tvarkos taisykles, pareigybines instrukcijas, priima sprendimą dėl kitų juridinių asmenų steigimo ar dėl tapimo kitų juridinių asmenų dalyviu, svarsto kitus klausimus, kurie neprieštarauja bendruomenės įstatams.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (621 žodžiai)
  • Kaimo bendruomenės įstatai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaimo bendruomenės įstatai. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-bendruomenes-istatai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:46
×