Kaimo plėtros ir regioninė politika konspektas


Kaimo plėtros ir regioninė politika egzaminas. Kaimo plėtros politika. Kokios yra sudėtinės kaimo plėtros dalys Kokios yra pagrindinės paramos kaimo plėtrai formos. Teritorinės sanglaudos tikslai. Kokie yra ES regioninės politikos tikslai ir uždaviniai. Kokie yra Nacionalinės regioninės politikos tikslai ir uždaviniai. Nacionalinės regioninės politikos tikslas. Nacionalinės regioninės politikos tikslo įgyvendinimo uždaviniai. Tikslinės teritorijos Mažeikiai , Tauragė , Telšiai , Utena , Visaginas , Alytus , Marijampolė. Naujo programavimo laikotarpio iššūkiai. Kokie yra ES regioninės politikos prioritetai ir kryptys po 2013. ? Iš apačios į viršų. Iš viršaus į apačią. Kaip ir dėl kokių priežasčių kito ES BŽŪP biudžetas ? Kas sudaro Viešosios politikos vertinimo sistemą ? Kaimo plėtros ir regioninės politikos priemonių vertinimo rūšys. RODIKLIAI Ūkio organizaciniai rodikliai.


Kaimo plėtros politika - kompleksas veiksmų, nacionalinių ir regioninių dokumentų, kurie sukuria kaimo vietovių problemų sprendimo kultūrą.

Kas yra teritorinė sanglauda ir koks jos ryšys su regionine politika?

Kaimo plėtros politika turi būti pagrįsta sprendimų priėmimo principu “IŠ APAČIOS Į VIRŠŲ”, kuris įgalina vietos žmones pilnai ir efektyviai dalyvauti sprendžiant kaimo vietovių problemas.

Probleminės teritorijos išskirtos Vyriausybės pagal nustatytus kriterijus: (Skuodo, Akmenės, Joniškio, Mažeikių, Kelmės, Jurbarko, Jonavos, Pasvalio, Rokiškio, Ignalinos, Švenčionių, Lazdijų, Druskininkų, Šalčininkų r, sav.)

Kokie yra pagrindiniai Lietuvos regionų plėtros iššūkiai po 2013 m.?

per pastaruosius dešimt metų skirtumai tarp regionų nyksta, bet krizė pasiekimus sumažino.

Kokie yra ES regioninės politikos prioritetai ir kryptys po 2013 m.?

Kokie yra Kaimo plėtros ir regioninės politikos sprendimų priėmimo modeliai?

Kokie yra partnerystės principo taikymo kaimo plėtros ir regioninėje politikoje privalumai ir trūkumai?

skaidrus programų/strategijų rengimo procesas bei sutarimas tarp partnerių dėl programos turinio (tikslų, strategijos, prioritetų ir priemonių).

Konkrečios vietovės vietos veikėjų grupės (VVG) parengia vietos plėtros strategijas, kurios teikiamos finansinei paramai pagal LEADER metodą gauti.

Pagal šią strategiją/planą visoje šalies kaimo teritorijoje remiami konkretūs žemės ūkio ir kaimo subjektai, jų veiklos ir struktūrų pertvarka bei modernizavimas.

ES regioninę politiką finansuoja trys pagrindiniai struktūriniai fondai, kurių lėšas galima naudoti kai kuriems arba visiems ES regioninės politikos tikslams:

  • Politologija Konspektas
  • Microsoft Word 795 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1291 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Kaimo plėtros ir regioninė politika konspektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaimo plėtros ir regioninė politika konspektas . (2017 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-pletros-ir-regionine-politika-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:20
×