Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas miškui įveisti ne miško žemėje


Tekstinė ir grafinė darbo dalis. Projekto tikslai ir uždaviniai. Literatūros apžvalga. Miško ūkio statistinė informacija. Pasirinktos teritorijos esamos būklės analizė. Pasirinktos teritorijos dirvožemio vertinimas. Specialiosios žemės ir miško naudojimo sąlygos. Teritorijos melioracijos būklė. Apleistos žemės plotas pasirinktoje teritorijoje. Projektiniai uždaviniai. Teritorijų parinkimas miško plotams įveisti. Apleistų žemių sutvarkymas miško plotams formuoti. Darbo išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


1. Palyginti miško ūkio statistinius duomenys Respublikoje ir Jurbarko rajone.

3. Išanalizuoti pasirinktos teritorijos dirvožemį, specialiasias žemės ir miško naudojimo sąlygas, teritorijos melioracijos būklę ir apleistas žemes.

Jurbarko rajone daugiausiai yra žemės ūkio naudmenų, miškai užima vienodą procentą tiek Jurbarke tiek Respublikoje.

Pasirinktoje teritorijoje didelę dalį užima Dulkiškas lengvas priemolis, bei Dulkiškas vidutinis priemolis. Mažesnę dalį užima priesmėlis, bei vidutinio sunkumo priemolis. Taip pat yra maža dalis Puvenos. Visiškai nėra Durpių, molio, smėlingo molio, dulkiško sunkaus priemolio, sunkaus priemolio, smėlingo sunkaus priemolio, smėlio.

Didelę dalį užima 52,01 – 62 našumas, vietomis yra ir mažesnis našumo balas, iš pateiktos nuotraukos galima spręsti, kad mano pasirinktoje teritorijoje vyrauja didelis našumo balas.

Įvairūs šaltiniai pateikia labai skirtingą apleistų žemių supratimą. Apleista žemė laikoma žemė, kai:

Iš pateikto paveikslėlio yra matoma, kad apleistų žemių visiškai nėra.

2.2 Miško plotų formavimas nagrinėjamoje teritorijoje ir apleistų žemių sutvarkymas miško plotams formuoti

Pirmas sklypas pasirinktas, nes jo našumo balas buvo mažesnis negu 32. Sklypas suformuotas netaisyklinogs formos. Tinkama žemė įveisti mišką.

Antras sklypas pasirinktas, taip pat dėl našumo balo. Padarytas taisyklingos formos sklypas, geras privažiavimas

Trečias sklypas suformuotas, ne pagal esamas sklypo ribas. Vieta apaugisi krūmynais todėl patogu įveisti mišką.

Pasirinktoje teritorijoje įvesti mišką ne miško žemėje pavyko tik su trimis sklypais, atsižvelgiau į našumo balą, pagal jį ir įveisiau mišką ne miško žemėje.

Procentaliai išreikšta miško ūkio statistiniai duomenys Respublikoje ir Jurbarko rajone. Didžiausią dalį užima žemės ūkio naudmenos.

Parengta Jurbarko rajono esamos būklės apžvalga – Jurbarko raj., užima 1507 km², žemės ūkio naudmenos sudaro 54 % savivaldybės teritorijos, miškai – 31,8 %, keliai – 2,2 %, užstatyta teritorija – 2,4 %, vandenys – 2,6 %, kita žemė – 7 %.

Išanalizuota pasirinktos teritorijos dirvožemis, jo našumo balas, specialiosios žemės ir miško naudojimo sąlygos, melioracija būklė.

Teritorijos pasirinkimas miško plotams įveisti ne miško žemėje. Trys žemės sklypai suformuoti įveisti mišką ne miško žemėje, dėl žemės našumo balo, kuris yra mažesnis nei 32.

  • Microsoft Word 2719 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3038 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tautvydas
  • Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas miškui įveisti ne miško žemėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas miškui įveisti ne miško žemėje. (2019 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-pletros-zemetvarkos-projektas-miskui-iveisti-ne-misko-zemeje.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 15:21
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo