Kaimo turizmas (2)


Vadybos verslo planas. Kaimo turizmo verslo įmonės sukūrimas. Verslo planas. Santrauka. Įmonės pristatymas. Sodybos istorijos aprašymas. Misija, tikslas, uždaviniai. Paslaugų teikimas. Produktas. Paslaugos. Klientai. Konkurentai. Vietovė, aplinka. Patalpos. Įranga. Tiekėjai ir žaliavos. Darbo jėga. Organizacinė sodybos struktūra. Pardavimų prognozė. Finansinės prognozės. Rizikos analizė. SWOT analizė. Rizikos mažinimas. Verslo plano scenarijai. Išvados. Priedai.


MIŠKAI. Užsiimant kaimo turizmu šioje sodyboje, rekreaciniai veiklai pasirinkti miškai, esantys už 600 metrų nuo sodybos. Čia atvykę poilsiautojai galės mėgautis gražiu kraštovaizdžiu, švariu oru, augalijos ir gyvūnijos gausa, aplinkos įvairove ir ramybe. Rekreacinė veikla miškuose – tai uogų ir grybų rinkimas, dažniausiai vasaros pabaigoje ir rudenį.

Numatyta veikla reikalauja pakankamai daug gamybinio ploto. Dabar šiame plote stovi kaimo namelis, nereikalaujantis remontų. Pirtis, pavėsinė, lauko židinys, salė pobūviams, susitikimams. Taip pat 25 vietos nakvynei patalpose ir vietos palapinėms. Ant ežero kranto stovinti pirtis reikalauja tik minimalaus remonto.

Pagrindinis darbas, reikalaujantis nemažai išlaidų ir kitokių sanaudų yra pobuvių salė. Reikėtų atrestauruoti ne tik kėdes ir stalus, bet ir dekoro detales.

Šis verslas nereikalauja sudėtingų technologijų. Apskritai verslui pradėti reikalinga įsigyti aplinkos tvarkimo įrengimus , poilsio reikmenis , baldus ir pan. Reikės įsigyti šiuos įrengimus:

Jankauskienė Janina – virėja, kambarinė. Taip pat tvarkys buhalterinius įmonės reikalus.

I metai – 60 dienų x 9 vietų = 540 vietų;

II metai – 70 dienų x 9 vietų = 630 vietų;

III metai – 75 dienos x 9 vietų = 675 vietos;

Verslo sritis vis gi bus pelninga, bus pasiekti numatyti tikslai.

  • Vadyba Verslo planai
  • 2014 m.
  • Diana
  • 26 puslapiai (3972 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vadybos verslo planai
  • Microsoft Word 80 KB
  • Kaimo turizmas (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Kaimo turizmas (2). (2014 m. Sausio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:16