Kaimo turizmas Pirčių nuoma verslo planas


Verslo planas kaimo turizmas. Kaimo turizmas verslo planas. Pirciu verslo planas. Verslo planas pirtis. Kaimo turizmo verslo planas. Nuomos verslo planas. Pirties verslo planas. Pirties nuoma kursinis. Verslo planas kaimo sodyba aušra. Apie pirties nuomos verslas.

Įvadas. Santrauka. Idėja ir verslo aprašymas. Marketingo planas. Rinkos bei konkurentų analizė. Paslaugos aprašymas. Kainų nustatymas. Rėmimas. Paslaugų tiekimas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Lūžio taško skaičiavimas. Išvados.

Pastaraisiais metais kaimo turizmo paslauga tapo labai populiari, žmonės iš miestų vis dažniau nori pabėgti nuo rutinos, juos varginančio gatvės triukšmo. Būtent dėl šių priežasčių jie renkasi poilsį kaime, kur galima atsipalaiduoti, pailsėti. Paprasti gyvenimo malonumai ir ,,negrobuoniška” aplinka, laisvos klajonės ir nuostaba bei ,,saugūs” nuotykiai – tai yra tos gėrybes, kurias gali pasiūlyti kaimas turistui.

Poilsis kaimo sodybose neatsiejamas nuo gamtinės aplinkos, vietovės kraštovaizdžio, kaimo kultūrinio paveldo ir etninio savitumo, kurių urbanistinėse teritorijose pasigendama labai dažnai. Individuali įmonė „laumių pirtys“ bus įsteigta nuosavoje sodyboje jurgiškių kaime, alytaus rajone, kuri užsiiminės pirtelių nuoma.

Pirties teikiamais malonumais ir teigiamu poveikiu žmonės naudojasi jau nuo labai senų laikų. Pirtis visuomet buvo ir yra viena iš priemonių gerai sveikatai palaikyti bei ligoms gydyti. Pasak senos patarlės, jei nepadeda nei pirtis, nei degutas, nei degtinė – liga mirtina. Pirtyje darydavo įvairias procedūras – leisdavo kraują (senais laikais, kai dar nebuvo pažengusi medicina, tikėdavo, kad tai padeda pagerinti ligonio būklę sergant), masažuodavo, atstatydavo sąnarius. Pirtys ir šiais laikais naudojamos peršalimo gydymui ir prevencijai. Šiandien, xxi amžiuje, dažno žmogaus gyvenimo palydovas – gan didelis protinis ar fizinis krūvis. Ekologija, panašu, negerėja, tačiau norisi išlikti sveikiems, atrodyti jauniems, nepervargti, būti pasirengusiems mėgstamai ir naujai veiklai. Pirtis – tai vieta, kur atsigauna, apsivalo kūnas ir siela. Taip pat tai vieta, kur galima puikiai praleisti laiką su svečiais, draugais, giminėmis.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2612 žodžiai)
  • Universitetas
  • Povilas
  • Kaimo turizmas Pirčių nuoma verslo planas
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaimo turizmas Pirčių nuoma verslo planas. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-pirciu-nuoma-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:38
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo