Kaimo turizmas verslo planas (2)


Turinys. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verso tikslai ir galimybės. Paslaugų aprašymas.

Lengviausia įkurti individualią įmonę, nes jai reikia mažiausiai lėšų, nėra nurodytas įstatinis kapitalas, nereikia akcininkų. Todėl ir pasirinkau įndividualią įmonę. Nuosavybės forma yra privati, nes buvo pirkta tėvų 2006.05.29 m. 1,0559 ha. žemes sklypas su mūriniu namu ir šalia namo esančiu tvenkiniu. Kaimo turizmo veiklą žadu pradėti 2011 m. sausio 1 d. nes reikia sutvarkyti aplinką. Darbuotojų nebūtų daug :

Įmonės sąvininkas – kuris atliktų sąvininko, prižiūrėtojo ir tvarkytojo darbą;

Aplinkos prižiūrėtojas – į jo darbą įeitų : vejos tvarkymas, želdinių priežiūra. Sezono metu veja tektų šienaut 2 kartus per savaite, o želdinius prižiūrėt taip kad jie visada būtų gražūs. Rudens sezono metu rečiau šienaut veja, grėbti nukritusius lapus ir be abejo paruošti šalčio bijančius augalus šaltąjam sezonui. Šaltojo sezono metu pavalyti kritulius jai bus.

Ši įmonė tekins žmonių, norinčių atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir pailsėti sodyboje su pirtele ir kubilu šalia lazdininkų k. Ežero ir miško, kuris yra 8km. nuo Lietuvos kurortinio miestelio Šventosios ir aipe 15km. nuo Palangos.

Įmonė yra nauja ir šio verslo ėmiausi, nes tėvai turi nusipirkę šią sodybą ir gana patrauklioje vietoje, beto, kaimo turizmas vis populiarėja, nes žmonės mieliau renkasi, ne modernius viešbučius kurortuose, o ramybe ir susiliejimą su gamta, nes urbanizacijos metu jos vis mažėja. Patirties versle siuo metu nėra, bet įkūrus šį verslą tikiuosi įgyti ne tik šioje srityje, bet ir kuriant verslą, bei rašant naują verslo planą.

Strateginis įmonės tikslas yra įsitvirtinti vietinėje rinkoje ir pritraukti kuo daugiau klientų ir suteikti jiems tai ko jie tikisi, kad taptų nuolatiniais mūsų klientais.

Suteikti klientams ir darbuotojams malonių pojučių ir jaukią atmosferą;

Plėsti įmonės apimtį (jau veikiančiomis įmonėmis)

Tikimasi, kad įmonė plėsis gana greitai, pagal galimybes. Yra norima apjungti kelias įmones, kad visoms būtų geriau ir greičiau pritraukti klientus, nes didesnis paslaugų komplektas labiau traukia poilsiautojus. Planuojamas įmonės plėtimąsis tūrėtų kurti naujas arbo vietas, bei tikimąsi gauti maksimalias pajamas pagal aplinkybes.

Įmonė teiktų pagrindinį su kaimo turizmu susijusį paslaugų kompleksą. Pagrindinis yra žmonių apgyvendinimas, pastato antrame aukšte yra baigiami įrengti 6 miegamieji kambariai, 1 tualetas ir 1 vonios kambarys kuriame bus įrengtas dušas, prieškambaryje mini virtuvėlė su svetaine. Kambarių plotas skirtingas pagal poreikius ir galimybes. Kambariai tik 6, kad nebūtų didelė trintis tarp poilsiautojų. Pastato pirmame aukšte bus pirtelė 13-18 žmonių, džiakuzi 8 vietų, 2 persirengimo kambariukai, 2 dušai, 2 tualetai, virtuvėlė ir salė, kurioje galima švęsti įvairias švetes ir linksmai praleisti laiką su šeima ar draugų rate. Čia švęsti yra patogiau nei savo namuose, nes ne kiekvienas turi erdvius namus, kad galėtų į juos susikviesti svečius ar giminę, ir taip pat ne kiekvienas nori matyti savo apjauktus namus po šventės. Todėl tai yra puiki išeitis.

Užsisakant tik kambarius poilsiui, į kainą įeis ir pusryčiai.

Lauko terasoje bus pastatytas kubilas, kuriame galės nusimaudyti po pirties, jei ne visiem patinka pliuškentis vandens tvenkinyje. Žiemą bus galima nuomotis šildomą kubilą, bus suteikta galimybė pasišildyti vandens temperatūrą pagal norus, tik po to, kai išklausys instruktažą. Prie kubilo bus galima naudotis pirmo aukšto patalpomis. Kubilas bus vidutiniškai 5-6 žmonėms.Bus teikiamos kitos įmonės vandens paslaugos šiek tiek toliau nuo sodybos apie 2-3 km. važiuojant link miško. Ten bus galima išsipirkti žvejybos leidimus: 1 d. – 2 Lt., metams – 20 Lt. Pakolkas yra tik valčių nuoma 2Lt valanda, tačiau jei žmonės turi nuosavus plaukiojimo reikmenis, tai puikiausiai gali mėgautis plaukiojimu, tačiau yra draudžiama plaukioti su motorinėm transporto priemonėm. Yra padarytos maudymosi vietos, kurias aptvarko paskirti darbuotojai. Prie vandens galima iškylauti tiek su draugais, tiek su šeima, nes yra įrengtos laužavietės.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 60 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (4755 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelijus1579
  • Kaimo turizmas verslo planas (2)
    10 - 7 balsai (-ų)
Kaimo turizmas verslo planas (2). (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 22:40
×