Kaimo turizmas verslo planas Saulės slėnis


Reziume. Įmonės aprašymas. Bendra informacija. Žinios apie savininkus. Trumpa įmonės veikos apžvalga. Teisiniai aspektai. Vietovės aprašymas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Ketinimų įgyvendinimo sąlygos. Projekto teikiama nauda. Paslaugos analizė. Technologinis procesas. Paslaugos apibūdinimas. Kaina. Rinkos analizė. Įstatyminė aplinka. Makroekonominė aplinka. Rinkos analizė. Marketingo planas. Marketingo tikslai. Rinkos dalyvių keliami reikalavimai. Paslauga. Kainodara. Marketingo veiklos kaštai. Reklaminės veiklos santrauka. Gamybos planas. Vietovė. Patalpos. Žemėlapis. Organizacinis planas ir personalas. Savininkai ir vadovai. Personalo funkcijos ir atsakomybė. Atlyginimai. Organizacinė valdymo struktūra. Finansų planas. Pradinės išlaidos patalpoms ir įrengimams. Pelno (nuostolio) apskaičiavimas. Banko kreditas ir jo grąžinimo terminai. Kredito grąžinimo grafikas. Rinkos analizė. Finansinė rizika. Valdymo rizika. Išorinė rizika. Priedai.

Paprastai kaimo turizmą plėtojantiems gyventojams nereikia steigti įmonės, bet būtina nusipirkti verslo liudijimą ir mokėti fiksuoto dydžio pajamų mokestį. Mūsų atveju buvo nuspręsta įkurti komanditinę ūkinę bendriją (KŪB), kurios valdyme dalyvaus penkios tikrosios narės: Roberta Baltrušaitytė, Dovilė Januškevičiūtė, Gintarė Krupavičiūtė, Gerta Lekešytė ir Lina Matulytė. Tai jaunos, veiklios, imlios naujovėms bei nebijančios rizikuoti merginos, studijuojančios Vytauto Didžiojo universitete, Ekonomikos ir vadybos fakultete verslo administravimą ar vadybą. Jos užims ir pagrindines aukščiausio lygio vadovų pozicijas: finansų padalinio vadovo, marketingo skyriaus vadovo, personalo specialistės bei administratorės. Be šių pareigybių, bus sukurtos dar 5 darbo vietos, tai bus „Saulės slėnio“ tvarką prižiūrintis ir klientus aptarnaujantis personalas.

Šio projekto vertė apytikriai bus 100 tūkst.Lt vertės, ši suma bus gaunama imant paskolą iš kredito institucijos su 7% metinėmis palūkanomis ir tai sudarys 77% projektui skiriamų lėšų. Lėšos skirtos viešbučio pastato įsigijimui, pilnai interjero ir eksterjero apdailai, įrengimų įsigijimui, darbuotojų atlyginimams. Pagal finansinio plano paskaičiavimus, projektas turėtų atsipirkti jau po penkiolikos metų, remiantis tuo galima sakyti, kad preliminarūs veiklos rezultatai turėtų būti geri.

  • Turizmas Verslo planas
  • Microsoft Word 851 KB
  • 2014 m.
  • 32 puslapiai (7735 žodžiai)
  • Universitetas
  • Reda
  • Kaimo turizmas verslo planas Saulės slėnis
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaimo turizmas verslo planas Saulės slėnis. (2014 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-verslo-planas-saules-slenis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 07:32
×