Kaimo turizmas verslo planas Sielos atokvėpis


Verslo įmonės aprašymas. Verslo idėja. Projekto esmė. Vizija. Misija. Tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. Teikiama paslauga. Nuosavybės forma,verslininkai. Įmonės vietovė. RINKA. Bendroji rinka. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai ir reklama. Paslaugų planas. Paslaugų aprašymas. Reikaliga įranga. Statybinės medžiagos. Įmonės struktūra. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir šaltiniai. Pajamų ir išlaidų planas. Sąnaudų planas. Pesimistinis pajamų planas. Optimistinis pajamų planas. Realistinis pajamų planas. Išvados ir pasiūlymai.

Projekto finansinė analizė parodė, kad jau po kelerių metų įmonė turės pakankamai lėšų plėstis kaimo turizmo sferoje. Atvykstančių ir išvykstančių turistų santykio augimas bei lankytojų buvimas šalyje trukmės ilgėjimas yra vieni iš pagrindinių turizmo verslo gerėjimo veiksnių. Siūlysime daugiau pramogų ir laisvalaikio leidimo būdų. Pasistatysime daugiau pastatų ir įsigysime modernesnę bei įvairesnę techniką, kuri užtikrintų mūsų klientų komfortą.

Ateityje stengsimės sumažinti sąnaudas, kad gautume maksimalų pelną. Padidėjusiai verslo apimčiai rekės daugiau darbininkų, tokiu būdu galėsime sumažinti nedarbingumo lygį kaime, taip pagerindami Lietuvos ekonomiką. O išskirtinis pirties dizainas neleis užmiršti Lietuvių kultūros pamatų.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2203 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Kaimo turizmas verslo planas Sielos atokvėpis
    10 - 4 balsai (-ų)
Kaimo turizmas verslo planas Sielos atokvėpis. (2014 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-verslo-planas-sielos-atokvepis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 15:37
×