Kaimo turizmo ekonominis pagrindimas


Ekonomikos bakalauro darbas. Kaimo turizmas bakalauro darbas. Ekonomika. Santrauka. Summmary. Įvadas. I. situacijos analizė. lietuvos turizmo rinkos vertinimas. Lietuvos turizmo rinkos situacija. Kaimo turizmo plėtra. Ii. teoriniai tyrimai. kaimo turizmo plėtros teoriniai aspektai. Turizmo sąvoka. Kaimo turizmo plėtros pagrindai. Kaimo turizmo infrastruktūra ir jos plėtotė. Apgyvendinimo kaimo sodybose organizavimas. Maitinimo paslaugos kaimo turizme. Pramogos kaimo turizme. Transporto paslaugos kaimo turizme. Turizmo plėtotės prielaidos Lietuvoje. Socialinės ir ekonominės prielaidos. Lietuvos ekonomikos plėtotė bei socialinės sąlygos lemia užsienio ir vidaus turizmo srautų augimą. Dinamiškai besivystantis ūkis sąlygoja naujų verslo galimybių atsiradimą ir atitinkamai turistų, atvykstančių verslo reikalais daugėjimą. Vidaus turizmą skatina augančios verslo bei gyventojų pajamos. Pagrindinės socialinės ir ekonominės turizmo plėtotės Lietuvoje prielaidos. Logistinės prielaidos. Transporto sistema. Viena iš svarbiausių turizmo plėtojimo prielaidų Lietuvoje yra šalies pasiekiamumas įvairiomis transporto priemonėmis bei pakankamai gera transporto sistema. Informacijos ir ryšių sistemos. Iš bet kurios Lietuvos vietos galima susisiekti su kitais Europos ir pasaulio miestais. Įgyvendinant Nacionalinę ryšių plėtotės programą, tobulinamas ir modernizuojamas esamas ryšių tinklas sudarant dar palankesnę aplinką turizmo verslui. Teisinės prielaidos. Turizmo verslo plėtotė, turizmo politikos ir strategijos įgyvendinimas turi būti paremtas atitinkamais įstatymais ir normatyviniais dokumentais. Gerėjanti ekonominė situacija bei augantis pragyvenimo lygis Lietuvoje sudaro palankias sąlygas turizmo plėtotei. Ypač tai skatina vidaus turizmą. Santykiškai žemesnės kainos kol kas yra vienas iš Lietuvos patrauklumo veiksnių turistams ne tik iš Rytų, bet ir iš Vakarų. Iii.naujos kaimo sodybos steigimo ekonominis pagrindimas. Kaimo turizmo tendencijos Dzūkijos regione. Naujos kaimo turizmo sodybos charakteristika. Naujos kaimo sodybos steigimo investicijų ir finansavimo poreikių analizė. Finansiniai koeficientai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedas nr.


Darbas susideda iš trijų dalių. Pirmoje baigiamojo darbo dalyje analizuojama Lietuvos turizmo aplinka, užsienio turistų srautai bei jų pasiskirstymas kaimo turizmo srityje. Šioje darbo dalyje taip pat aptariamos Lietuvos turizmo perspektyvos ir tolesnės plėtros prielaidos.

Antrojoje darbo dalyje atliekama teorinė turizmo pagrindimo analizė, aptariama kaimo turizmo samprata, analizuojama pagrindinių kaimo turizmo paslaugų sistema ir jų svarba kaimo turizme.

Trečiojoje darbo dalyje pateikiamas kaimo turizmo ekonominis pagrindimas, pateikiama kaimo turizmo projekto esmė, atliekami finansinio pagrindimo ir atsiperkamumo skaičiavimai.

Darbo pabaigoje pateikiamos tyrimo išvados ir rekomendacijos

Darbe panaudoti literatūros 23 šaltiniai, pateikta 9 lentelės ir 12 paveikslų.

  • Ekonomika Bakalauro darbai
  • 2013 m.
  • As
  • 51 puslapis (13357 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos bakalauro darbai
  • Microsoft Word 115 KB
  • Kaimo turizmo ekonominis pagrindimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaimo turizmo ekonominis pagrindimas. (2013 m. Lapkričio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-ekonominis-pagrindimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:57