Kaimo turizmo populiarinimas


Sodybos “Vienkiemis” paslaugų populiarinimo planas. Pranešimo objektas - paslaugų populiarinimo planas kaimo turizmo komplekse “Vienkiemis”. Populiarinimas – tai nemokamas informacijos apie prekes. Populiarinimo veiksmais siekiama sukurti teigiamą įmonės įvaizdį. Populiarinimo tikslai skleisti žinias apie įmonę. Organizacijai vienai pačiai sunkiai seksis populiarinti savo paslaugas. Šiuo metu pagrindinės teikiamos paslaugos yra Maitinimo Apgyvendinimo Papildomos paslaugos, t. Sodyba “Vienkiemis”. Kaimo turizmo komplekso „Vienkiemis“ paslaugų paketas yra pakankamai platus. Turi savo tinklalapį, kuriame skelbia informaciją apie teikiamas paslaugas. Siunčia informaciją žiniasklaidai apie joje vykstančias permainas. Išvados.

Populiarinimas – tai nemokamas informacijos apie prekes, paslaugas ar veiklą skleidimas masinės informacijos priemonėmis. Todėl pranešimai neskatina pirkti kokių nors prekių,naudotis teikiamomis paslaugomis, bet tik formuoja vartotojų nuomonę apie jas ir jų gamintojus. Firmos veiklos sėkmė labai priklauso nuo visuomenės nuomonės apie ją ir jos veiklą. .

Populiarinimo tikslai: skleisti žinias apie įmonę, jos veiklą; gerinti įmonės paslaugų įvaizdį; pritraukti gerus darbuotojus; mažinti rėmimo kaštus.

Organizacijai vienai pačiai sunkiai seksis populiarinti savo paslaugas, todėl gerai, kai klientai tampa populiarintojais ir padeda skleisti žinią apie ją. Pats patikimiausias populiarinimo būdas-kai nuomonė apie organizaciją, jos veiklą sklinda iš lūpų į lūpas. Tokia informacija atrodo labai patikima. Svarbiausia taisyklė yra tokia: sėkmingą populiarinimą lemia puikios naujovės.

Šiuo metu pagrindinės teikiamos paslaugos yra: Maitinimo Apgyvendinimo Papildomos paslaugos, t.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1408 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (405 žodžiai)
  • Lina
  • Kaimo turizmo populiarinimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kaimo turizmo populiarinimas. (2014 m. Rugsėjo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-populiarinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:58
×