Kaimo turizmo sodyba tyrimas


Įvadas. „Alaušo slėnis“ ir „žirnaja“ teikiamų paslaugų. Lyginamoji analizė. „Alaušo slėnis“. „žirnaja“. Atstumai iki artimiausių objektų „Alaušo slėnio“ ir „žirnaja“. Kaimo turizmo sodybų atsiliepimų analizė. Išvados. Naudota literatūra.


Nusprendžiau palyginti Utenos rajono ir Ukmergės rajone esančias kaimo turizmo sodybas turinčias po 5 gandriukus. Man įdomų pasidarė patyrinėti ir palyginti šias dvi kaimo turizmo sodybas turinčias po tiek pat turinčias gandriukų. Taigi pasirinkau skirtingų rajonų sodybas, bet po tiek pat gandrų turinčias sodybas „Alaušo slėnis“ ir „Žirnaja“.

Darbo objektas: Kaimo turizmo sodybų „Alaušo slėnis“ ir „Žirnaja“ teikiamos paslaugos.

Darbo tikslas: Palyginti kaimo turizmo sodybų „Alaušo slėnis“ ir „Žirnaja“ teikiamų paslaugų kokybę.

Internetinių šaltinių apie „Alaušo slenis“ ir „Žirnaja“ kaimo turizmo sodybų kokybių analizė.

Dokumentų analizė – analizuojami įmonių dokumentai oficialiuose interneto tinklapiuose ieškant informacijos apie apgyvendinimo paslaugas.

Lyginamoji analizė - lyginama kaimo turizmo sodybų „Alaušo slėnis“ ir „Žirnaja“ teikiamas paslaugas.

„Atostogos“, „Pramoga“, „Iškyla“, „Žvejų“, „Nuotaika“ ir „Vila“- 2 aukštų nameliai 5 asmenims.

„Žirnaja“ – Sodyba yra vienkiemyje, įsikūrus ir veikia jau 14 metų, užima virš 7 ha plotą.

Nuo Utenos miesto iki „Alaušo slėnis“ 15 km, o nuo „Žirnaja“ sodybos iki Ukmergės – 16 km. Iki Vilniaus oro uosto nuo „Alaušo slėnis“ 118 km, o nuo „Žirnaja“ iki Kauno oro uosto tik 72 km. Iki autobusų stoties (Utenos) nuo „Alaušo slėnis“ yra 16 km, o nuo „Žirnaja“ iki autobusų stoties (Ukmergės) 16 km. Nuo „Alaušo slėnis“ iki ežero yra tik 0,02 km, jam priklauso pusė ežero pakrantės, o nuo ežero iki „Žirnaja“ 0,01 km ši sodyba įsikūrusi ant ežero kranto. Tai pat nuo „Žirnaja“ iki artimiausios upės tik 5 km, o šalia „Alaušo slėnis“ nėra nei vienos upės. Miškas yra arti „Alaušo slėnis", o „Žirnaja“ sodyba įsikūrusi pačiame miške. Iki maisto prekių parduotuvės nuo įsikūrusių sodybų gaunasi toks pats atstumas tik kitose miestuose. Tai pat prie abiejų kaimo turizmo sodybų nėra artimiausio tvenkinio.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1599 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Kaimo turizmo sodyba tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaimo turizmo sodyba tyrimas. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodyba-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 05:40
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo