Kaimo turizmo sodyba verslo planas


Kaimo turizmo sodybos verslo planas. Verslo planas kaimo turizmo sodyba. Kaimo turizmo verslo planas. Kaimo sodybos verslo planas. Kaimo turizmo sodybos isplanavimas. Verslo planas kaimo turizmo sodybai. Verslo plano forma kaimo turizmui. Kaimo turizmo sodybos po berželiu verslo planas. Kaimo turizmo sodyba po berzeliu verslo planas. Kaimo turizmo sodybos verslo planai.

Kaimo turizmo sodybos “po berželiu” verslo planas. Santrauka. Ūkio subjekto ir veiklos plėtra. Rinka ir rinkodara. Paslaugų ir pramogų kūrimas. Valdymas ir darbuotojai. Investicijos ir finansavimas. Finansinės prognozės. Rizikos analizė. Projekto įvertinimas.

Turizmo rinka Lietuvoje nėra visškai užpildyta, šiuo metu Lietuvoje yra apie 650 kaimo turizmo sodybų, siūlančių tokio pobūdžio paslaugas. Tačiau kaimo turizmo sodybų rinka lietuvoje, vis dar neužpildyta. Kadangi planuojama jos įkūrimo vieta yra netoli Druskininkų miesto, kuris yra ypač mėgstamas turistų ir lankomas daugybės žmonių ( taigi konkurencijai nėra didelės tikimybės), manome, jog reklamuoti kaimo sodybą svarbu ypač šiame mieste.

Didžiausias konkurencinis pranašumas, yra tas, kad šiame regione yra dar neužpildyta kaimo turizmo rinka, ir nėra ryškios konkurencijos. Taip pat stiprus konkurencinis bruožas, kad mes teiksime, platų paslaugų spektrą. Sieksime aukščiausios paslaugų kokybės, stenkdamiesi gauti kuo daugiau kaimo turizmo asociacijos teikiamų “gandrų”.

Projekto valdymo komandą sudarys bakalauro laipsnį turinčios kvalifikuotos buhalterijos specialybės atstovės, gerai susipažinę su kaimo aplinka ir tradicijomis. Planuojama įdarbinti penkis darbuotojus: direktorių, pagalbinį darbuotoją, buhalterę, valytoją ir virėją.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (5074 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Kaimo turizmo sodyba verslo planas
    8.3 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaimo turizmo sodyba verslo planas. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:47
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo