Kaimo turizmo sodyba Žirgelis verslo planas


Santarauka. Įmonės aprašymas. Bendra informacija apie įmonę. Verslo aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Įmonės veikla ir šio projekto tikslai. Kainodara. Marketingo veiklos kaštai. Valdymas ir personalas. Darbuotojų kvalifikacija. Atlyginimai. Rizikos analizė. Išorinė rizika. Finansinė rizika. Finansų planas.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ – tai individuali įmonė, kuri atliks kaimo turizmo paslaugas. Tai būtų: jodinėjimas žirgais, taip pat bus galima pailsėti kaimiškoje teritorijoje, bus galima nakvoti su palapinėmis. Kirpykloje dirbs vienas pagrindinis darbininkas, kuris išmanys savo darbą.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ bus įrengta nuosavame žemės sklype, patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Įmonei įsteikti prireiks 10000 Lt. Dalį pinigų gausime iš banko imdami paskolą. Paskolos suma 8000 Lt. Paskola bus imama penkeriems metams su 6 % palūkanų norma . Kita pinigų suma bus asmeniniai pinigai. Pinigai reikalingi verslo praplėtimui, t.y. žirgų pirkimui.

Planuojamas pirmųjų metų pinigų likutis 66675 Lt. Kiekvienais metais sumos didėja.

Planuojama, kad įmonė veiks sėkmingai, nuo įmonės veiklos sėkmingumo didinsime pagrindinio darbininko atlyginimą ir kelsime jų kvalifikaciją, kad klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis ir rekomenduotų mus kitiems.

Indviduali įmonė – tai lanksti, nesudėtinga verslo kūrimo forma. Šios įmonės steigėjas paprastai būna vienas fizinis asmuo.

Kriterijai kurie nulėmė įmonės tipą būtu:

Tačiau, mano modeliuojama individuali įmonė turi ir tam tokių trūkumų, kurie gali pakenkti mano kuriamam verslui. Tai būtų:

Nėra veiklos tęstinumo. Savininkui išvykus arba mirus, įmonė turi būti uždaroma.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis” atliks pramogų paslaugas. Tai būtų: jodinėjimas žirgais, taip pat bus galima pailsėti kaimiškoje teritorijoje, bus galima nakvoti su palapinėmis.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ tikslas kuo daugiau pritraukti klientų savo teikiamomis paslaugomis, išplėsti sodybą paslaugų kiekiu. Paslaugos bus atliekamos kokybiškai, samdomi darbuotojai išmanys savo darbą. Darbuotojų užduotis maloniai bendrauti su klientais, užtikrinti jų saugumą jodinėjant, kad jie ir kitą kartą norėtų apsilankytų kaimo turizmo sodyboje „Žirgelis“, bei taptų nuolatiniais klientais ir rekomenduotų mus savo draugams, pažystamiems.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ turės laikytis Lietuvos aplinkos saugojimo taisyklių, viską įruoš pagal reikalavimus, kad nepažeistų įstatymų ir klientai jaustusi saugiai bei žinotų, kad mūsų sodyba laikosi švaros įstatymo taisyklių.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1926 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Kaimo turizmo sodyba Žirgelis verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaimo turizmo sodyba Žirgelis verslo planas. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodyba-zirgelis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:01
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo