Kaimo turizmo sodybos "Pas Fredą" įkūrimas


Santrauka. Verslo aprašymas. Juridinio asmens aprašymas. Informacija apie juridinį asmenį. Dabartinė situacija ,tikslai trumpu ir ilgu laikotarpiu. Dabartinė organizacija,vadybos komanda. Produktai ir paslaugos. Įmonės situacija ir perspektyvos gamybos sektoriaus raidos požiuriu. Dabar siūlomi produktai (paslaugos). Projekto poreikio pagrindimas. Naujo produkto (paslaugos) aprašymas. Planuojami gaminti produktų intelektynės nuosavybės klausimai. Rinka ir konkurentai. Esamos rinkso apibūdinimas. Prognozuojamos naujo produkto (paslaugos) rinkos aprašymas. Tikslinių rinkos segmentų apibūdinimas. Konkurentai,pranašumai konkurentų atžvilgiu. Rinkodaros strategija Dabartinė rinkodaros ir pardavimo strategija. Kainodara. Paskistymo kanalai. Reklama ir pardavimo skatinimas. Rinkodaros veiklos sąnaudos. Įvedamo į rinką produkto (paslaugos) ,gamybos (teikimo) sistema. Valdymas ir darbuotojų komanda. Pagrindinio turto ir išteklių aprašymas. Planuojamos statybos (infrastruktūros) aprašymas. Perkamos įrangos,įdiegiamų technologijų aprašymas. Gamybos ar perkimo sprendimai. Technologijos ir aplinkosauga. Veiklų planas. Finansinis planas. Investicijos ir finansavimo šaltiniai. Prielaidos ir rizika. Literatūra.

Individuali įmonė „World of colors“ ketina užsiimti gėlių,dovanų bei floristinių apmokymų verslu.Šis verslas skyrtas daugiausia vyriškąjai auditorijai,o ypač verslininkams ir didėlių įmonių darbuotojams,kurie dėl savo užimtumo dažnai nespėja paruošti dovaną žmonom,dukrom,mamom ir draugėm. Nekalbant apie tai, kad dauguma vyrų tiesiog pamiršta.Būtent šitom problemom spręsti kūriama mūsų parduotuvė.

Šios parduotuvės idėja yra leisti vyrams,padarę užsakymą,gauti nuostabią gėlių puokštę pagal jų išskyrtinius pageidavimus.Taip pat klientas galės užsisakyti norimą puokštę ar duovaną telefonu,elektroniniu paštu arba asmeniškai atvykus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (4185 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vydmantas
  • Kaimo turizmo sodybos "Pas Fredą" įkūrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaimo turizmo sodybos "Pas Fredą" įkūrimas. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodybos-pas-freda-ikurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:12
×