Kaimo turizmo sodybos pristatymas


Vadybos savarankiškas darbas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės konkurencinė aplinka. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Kaimo turizmo sodyba x yra x teritorijoje, šalia x, istoriniu atžvilgiu reikšmingame Žemaitijos miestelyje – x. Šios kaimo turizmo sodybos savininkas yra x. Sodyba įkurta 1933 m., o LKTA nare tapo nuo 2006 m. Poilsio zonos teritorija – 53 a.

Namas. Dviaukščiame name įrengti du atskiri įėjimai. Iš vienos pusės - į antrame aukšte įrengtą konferencijų salę bei miegamuosius, iš kitos - į pirmą aukštą, kuriame yra visi patogumai: tualetas, dušas, šaldytuvas, virtuvė, televizorius, valgomasis su židiniu.

Pirtis. Įrengta su poilsio kambariais, skirtais dešimčiai žmonių. Šalia jos yra lauko židinys, šašlykinė. Galima papildomai išsinuomoti lauko kubilą.

Siekiant didesnio pelno - suteikiama nuomos galimybė, nes išsinuomojus pobūvių arba konferencijų salę, dažniausiai atsiranda nakvynės poreikis. Pobūvių salė – tai atskiras pastatas su terasa, kuriame telpa iki 50 žmonių. Konferencijų salė yra name, talpina iki 30 žmonių. Yra projektorius su ekranu, DVD grotuvas.

Be šių pateiktų pramogų yra siūlomas jodinėjimas žirgais, taipogi x priklausančiame, x. Jodinėjama tik su instruktoriaus priežiūra. Taip pat yra rengiami žygiai po nuostabią gamtą, ties dešiniuoju x upės krantu.

Kaimo turizmo sodybos pristatymas. (2015 m. Kovo 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodybos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:12