Kaimo turizmo sodybos verslo planas


Verslo idejos kaime. Kaimo turizmo verslo planas. Kaimo turizmo sodybos planas. Kaimo turizmas verslo planas. Verslo planas kaimo turizmas. Verslo planas kaimo turizmo sodybai. Verslo planas kaimo turizmo sodyba. Kaimo turizmo sodybos ssgg analizė. Kaimo turizmo sodyba verslo planas. Kaimo turizmo sodybos isplanavimas.

Kaimo turizmo sodybos verslo planas. Siūlomos paslaugos su įkainiais. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Verslo tikslai. Ssgg analizė. Paslaugų analizė. Marketingo srategija. Kainų politika. Rėmimas. Gamyba. Patalpos ir įrengimai. Vietos analizė. Vadyba. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla.

Kaimo turizmas – kelionė į kaimo vietovę, norint ištrūkti iš miesto triukšmo, skubos, užteršto oro, per mažo judėjimo ir pailsėti kaimiškoje aplinkoje, užsiimant tai aplinkai būdinga veikla. Pagrindinis verslo idėjos skatintojas tas, kad mano kaime nėra nei vienos kaimo turizmo sodybos, kuri vasaros sezonu aptarnautų klientus. Be to pats esu gimęs ir auges kaime,todėl labai gerai žinau kaip gera ir ramu būna ten vakarais,kai esi pavargęs nuo mašinų bruzgesio ir dulkių kvapo. Matyt tai buvo viena iš didesnių priežasčių kodėl aš nusprendžiau kurti kaimo turizmo sodybą savo kaime. Iš mažesnių priežasčių galėčiau įvardinti tai, kad ir pačiam yra malonu pailsėti savo sukurtoje aplinkoje, bei mėgautis mėgstama veikla. Mano manymu pati verslo idėja jau yra užuomazga vienam ar keliem tikslam. Vienu iš tikslų galima laikyti ir pelno siekimą, kaip pragyvenimo šaltinį, taip pat siekimą įsitvirtinti ir konkuruoti su esamomis konkurentėmis mūsų rajone. Juk neveltui verslas kuriamas tam, kad jis gyvuotų ir neštų pelną. Dar vienas tikslas,tai plėtoti senuosius amatus-bitinikystę,žvakių gamybą iš natūralaus vaško. Parodyti dabarti niam jaunumui kaip bitininkavo mūsų senoliai ir kaip bitinkaujama yra dabar. O manau pats nuoširdžiausias tikslas yra padėti neįgaliems žmonėms integruotis į visuomenę,nes planuoju visą sodybą pritaikyti ir neįgaliųjų poreikiams,tai takeliai specialūs,dūrys su specialiais slenkščiais,kad žmogus,kuris naudojasi vežimėliu visur galėtų lengvai privažiuoti ir mėgautis visomis teikiamomis paslaugomis kaip ir vaikštantys žmonės. Poilsis kaime skiriasi nuo kitų poilsio vietų savo ramumu, sąlyčiu su gamta, kaimo gyvenimo būdo pažinimu.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2297 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Kaimo turizmo sodybos verslo planas
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaimo turizmo sodybos verslo planas. (2012 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodybos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:35
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo