Kaimo turizmo verslas


Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kaimo turizmo verslas. Kuriamo verslo samprata ir apibūdinimas. Įmonės charakteristika. Teikiamos paslaugos. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką. Vietovės, kur bus kuriama įmonė aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Kaina. Realizavimo metodas. Reklama. Kaimo turizmo verslas. Gamybos planas. Įmonės organizacinė struktūra. Finansinis planas. Finansavimo šaltinis. Pajamų ir išlaidų planas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kaimo turizmo sodybą „Karčiama“ planuojama įkurti Jurbarke, Giedraičio – Giedriaus gatvėje. Dabartiniu metu sodybos savininkas verčiasi žirgų auginimu, tačiau ateityje numatoma įkurti kaimo turizmo sodybą.

Numatomi ateities planai – pritraukti, kuo daugiau lankytojų į kaimo turizmo sodybą, užtikrinti pilnavertį jų poilsio ir pramogų organizavimą ir iš to gauti pelną, kuris sudarytų pagrindą tolimesnei kaimo turizmo sodybos plėtrai ir konkurencijos mažėjimui.

Numatomi pagrindiniai uždaviniai: sukurti tiek aktyvaus, tiek ir pasyvaus poilsio galimybę, suteikti kokybiškas maitinimo bei apgyvendinimo sąlygas, organizuoti pramogas. Taip pat didelį dėmesį skirsime sodybos įvaizdžio gerinimui – stengsimės, kuo veiksmingiau panaudoti ir plėtoti reklamą. Projektas bus įgyvendintas tik papildomai į jį investavus, todėl sodybos veiklai plėtoti būtinos Europos Sąjungos lėšos. Kaimo turizmo verslas. Šitas lėšas investuosiu į patalpų, aplinkos tvarkymą, taip pat naujos įrangos bei reikalingų medžiagų įsigijimą.

Sodybos teikiamos paslaugos pranoks kitų esančių įsikūrusių kaimo turizmo sodybų teikiamas paslaugas, nes jos nepasižymi aukšta kokybe, aukštu aptarnavimo lygiu, teikiamų paslaugų įvairumu. Klientui reikia ne tik pavalgyti, bet ir atsipalaiduoti, o tai galima tik sukūrus tam tikrą aplinką, įdiegus naujas technologijas, pasiūlant vis įvairesnį paslaugų paketą.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2440 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kaimo turizmo verslas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaimo turizmo verslas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-verslas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:30
×