Kainodara Acme


Acme europe konkurentai. Tp://translate.google.lt/translate_p?hl=en.

Įmonės „acme europe“ tiriamos prekės ir rinkos situacijos analizė. Trumpa įmonės ir prekės charakteristika. Išorinės aplinkos analizė. Rinka ir vartotojai. Konkurentai ir jų vykdomi kainodaros sprendimai. Prekės vartotojų lūkesčių prekės vertės ir kainos požiūriu tyrimo metodologija. Kainos tyrimo metodo pasirikimas ir pagrindimas. Pasirinkto kainos tyrimo metodo aprašas. Tiriamų prekės vertės charakteristikų nustatymas. Vartotojų lūkesčių prekės vertės ir kainos požiūriu tyrimo procesas. Tyrimo problemos identifikavimas. Tyrimo tikslo, uždavinių ir hipotezių apibrėžimas. Tyrimo pobūdžio nustatymas. Tyrimo metodo parinkimas. Imties atranka. Duomenų rinkimas. Duomenų apdorojimas ir analizavimas. Tyrimo ataskaitos parengimas. Įmonės „acme europe“ ausinėms siūlomi kainodaros sprendimai. Vartotojų suvokiamų prekės vertės charakteristikų pozicionavimo koncepcija. Prekės kainos strategijos parinkimas. Prekės kainos struktūros (metrikos, lygio ir kontrolės) nustatymas. Vartotojų lūkesčius atitinkančios prekės kainos nustatymas. Prekės kainos diferenciacijos būdų nustatymas. Išvados. Naudota literatūra.

Kainodaros strateginiai sprendimai – tai sprendimai, kuriais įmonė siekia pagrindinių kainų tikslų. Kainodaros strateginiai sprendimai padeda įmonei suprasti savo vartotojų lūkesčius ir atsižvelgiant į juos pateikti vartotojam jų pageidaujamus produktus. Nustatyti vartotojų suvokiamą produkto vertę ir kiek jis pasiruošęs už produktą mokėti.

Nagrinėjant Acme ausinių kainodaros strateginius sprendimus, pirma įvertinome ausinių charakteristikas. Aptariant ausinių vartotojus paaiškėjo, kad pirmiausia vertinama akimi, nes pirma ką mes pamatome yra dizainas, antra - tekstūra, nes liečiame pirštais, trečia turėtų būti funkcionalumas, patikimumas ir t.t. Išskyrėmė keturis ausinių vartotojų segmentus: ausines naudojantys namuose; ausines naudojantys ne namuose; ausines naudojantys prie kompiuterio ar telefono ir ausines naudojantys žaidimams.

  • Microsoft Word 2178 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (5166 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Kainodara Acme
    10 - 2 balsai (-ų)
Kainodara Acme. (2014 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kainodara-acme.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:07
×