Kainodaros kursinis. Kainodaros organizavimas įmonėje


Kainodara kursinis. Kainodaros kursinis darbas. Kainodara kursinis darbas. Exw kainos skaičiavimas kas tai. Kainodara kursiniai. Kainodara kursinio darbo. Paslaugų kainos nustatymas. Paslaugu kainu nustatymas. Kainodaros svarba. Kainodara referatas.

Įvadas. Kainodaros organizavimas teoriniu aspektu. Kainų samprata ir reikšmė. Kainų politika ir jos tikslas. Kainų nustatymo metodai. Veiksniai įtakojantys kainodaros sprendimus. Kainų strategija ir jos tikslai. Kainodara skirtinguose rinkos tipuose. Kainų nuolaidų sistema. Kainodaros organizavimas įmonėje. Įmonės apibūdinimas. Šakos ir rinkos, kur veikia įmonė, apibūdinimas. Įmonės dantų plombavimo paslaugos kainos nustatymas. Paslaugos exw kainos skaičiavimas. Kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Esamas įmonės kainodaros organizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Prekės ar paslaugos kaina gali priklausyti nuo įvairių veiksnių: tiek ekonominių tiek ir nuo neekonominių. Kainą formuoja psichologiniai, socialiniai, politiniai, rinkos ir kiti veiksniai. Labai svarbu atsižvelgti į įvairius veiksnius ir teisingai nustatyti kainas. Pagrindinė problema, kurią sukelia neteisingas kainų nustatymas, yra ta, kad įmonė nepadengia visų patiriamų išlaidų ir negauna pelno. Teisingai sudaryta kaina ir strategija yra būtina įmonės konkurencingumui ir gyvavimui rinkoje.

Kiekviena organizacija siekianti pelno privalo turėti savo kainų politiką. Visos kainos turi būti apskaičiuotos remiantis tam tikromis taisyklėmis ir nuostatomis kurias galima rasti aprašytas įvairiose teorijose. Šio darbo tyrimo objektas yra įmonės I.B. dantų plombavimo paslaugos kainos organizavimas ir skaičiavimas. Remiantis teorija palyginsiu kainų skaičiavimą ir organizavimą praktiškai pasirinktoje įmonėje.

Darbo tikslas išanalizuoti kainodaros organizavimą įmonėje, pateikti 3 kainų skaičiavimo metodus ir pritaikyti teorines žinias praktikoje. Ši tikslą pasieksiu remiantis teorija ir I.B. įmonės finansiniais duomenimis, bei užsibrėžtais darbo uždaviniais.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 147 KB
  • m.
  • 33 puslapiai (7226 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Kainodaros kursinis. Kainodaros organizavimas įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kainodaros kursinis. Kainodaros organizavimas įmonėje. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kainodaros-kursinis-kainodaros-organizavimas-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:54
×