Kainodaros planas


Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Salono pristatymas. Studijos “Sun City” tikslai. Segmentacija. Rinkodaros planas. Kaina ir kainodara.

Soliariumo atidarimui bus panaudotos įkūrėjo turimos santaupos. Asmuo norintis pradėti šį verslą, mano, kad tai yra perspektyvi sritis, kadangi plečiant verslą galima pradėti teikti ir kitas grožio paslaugas.

Soliariumo studija “ Sun City” savo veiklą vykdo nuo 2012 m. Gruodžio 1d., Druskininkų mieste, Sveikatos 3 g. Studijos “Sun City” telefono numeris yra 8 (621) 60336.

Pastaruoju metu Lietuvoje vis labiau klesti verslas, susijęs sugrožio paslaugų teikimu. Mažuose miestuose ir miesteliuose šis verslas nėra labai plačiai išvystytas, tačiau stambiuose miestuose grožio paslaugos yra gana populiarios.Šios paslaugos poreikį įtakoja ir mūsų klimato sąlygos (saulės trūkumas). Tai ir paskatino mus teikti soliariumo paslaugas.

Druskininkuose yra gana daug sėkmingai veikiančių grožio salonų, keletas jų teikia soliariumo paslaugas. Kadangi paklausa šiai paslaugai yra, nes miestas gausiai lankomas turistų ne tik vasarą, bet ir visus metus, dauguma jų atvažiuoja pailsėti keletui dienų, tad po visų procedūrų įvairiuose SPA, baseinuose, žmonės mielai renkasi kelias minutes pabūti po dirbtine saule.

Veiklos sritis nėra subtili, ji orientuota į įvairaus amžiaus, mažas, vidutines ir dideles pajamas turinčius įvairios lyties vartotojus. Teikiama paslauga turi būti atliekama labai kokybiškai.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1127 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ausra
  • Kainodaros planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kainodaros planas. (2015 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kainodaros-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 08:16
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo