Kainų nustatymas IĮ „Poilsio akimirka“


Įvadas. Kainos samprata ir funkcijos. Kainos nustatymo metodai. Kainodaros tikslai. IĮ „Poilsio akimirka“ kainodara. IĮ „Akimirka“ veiklos aprašymas. IĮ „Akimirka“ teikiamų paslaugų kainų nustatymas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Darbo tikslas – išanalizuoti kainų nustatymo procesą IĮ „Poilsio akimirka“.

Stimuliuojanti - įmonių orientavimas į ekonomiškesnių gamybos metodų taikymą ir racionalų išteklių panaudojimą.

Kelionės vadovo paslaugas. Į kelionės kainą įtraukiamos kelionių vadovo paslaugos. Tai nėra kintanti suma ir ji neturi lemiamos įtakos turistinės kelionės kainai.

Dokumentų tvarkymas ir su juo susijusios išlaidos. Tai taip pat viena iš svarbiausių turistinių paslaugų paketo kainos sudedamųjų dalių.

Ryšių paslaugų išlaidos - negrįžtamas užtatas. Jei paskutinę minutę turistas apsispręstų nebevykti į kelionę, dalis kelionės sumos - už ryšių paslaugas-jam negrąžinama.

Įvairūs mokesčiai. Juos sudaro ekologijos, kelių mokesčiai, įvažiavimo į kai kuriuos miestus mokesčiai.

Kai apskaičiuojame visas numatytas išlaidas, jas sudedame į vieną bendrą sumą, kurią vėliau dalijame iš grupės narių skaičiaus, neįtraukdami kelionės vadovo (R. Jakučiūnaitė-Kubertavičienė, Kaip organizuoti kelionę, 2000).

Nors gamta Telšių apskrityje yra puošni ir turtinga, čia susiduriama su silpnai išvystyta turizmo infrastruktūra: Atvykstantiems turistams labai trūksta informacijos apie lankytinas, istorines, kultūrines vietas, viešbučius ir kitus keliaujantiems reikalingus objektus neišvystytos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos, informacijos stoka, laisvalaikio ir pramogų paslaugų nebuvimas. Vietiniams gyventojams, taip pat ir svečiams būtų įdomu ir naudinga susipažinti su Telšių apskrities vietovėmis, turiningai praleisti laisvalaikį gamtoje, išklausyti teikiamą istorinę informaciją, bei sužinoti daug įdomybių. Tai ir skatina įkurti IĮ „Poilsio akimirka“.

IĮ „Poilsio akimirka“ organizuos išvykas po įdomiausias, gražiausias, lankytinas Telšių apskrities vietas: parkus, dvarus, piliakalnius, bažnyčias ir t.t.

bus organizuojamos pažintines ekskursijos, aplankant gamtos ir kultūros paveldo vertybes, kitus įdomius objektus.

individualiems klientams, šeimoms, turistinėms grupėms bus siūlomi maršrutai pagal kelionės tikslą: pažintinės, kultūrinės, religinės, poilsio, savaitgalio ir kt.

pagal individualius užsakymus bus sudarinėjami įvairiūs kelionių maršrutai. Maršrutai bus sudaromi orientuojantis į Telšių apskritį.

pageidaujant vartotojams bus galima suorganizuoti keliones po visą Lietuvą ar net užsienį.

Verslo veikla bus organizuojama visą savaitę. Kasdien skirtingais maršrutais, bei lankytinais objektais. Šiokiadieniais gidai vyks į ekskursijas vieną kartą per dieną (tam tikru laiku), o savaitgaliais – du sykius, ryte ir po pietų, su tam tikru žmonių skaičiumi. Prieš išvykimą gidas trumpai keliautojams papasakos kelionės maršrutą bei supažindins su drausmės taisyklėmis. Atsakys į visus iškilusius su kelione susijusiais klausimais.

Paskatinimui, įmonė teiks nuolaidas pastoviems klientams, bei žmonių grupėms. Informacija apie paslaugas teikiama tiesioginiu paskirstymo kanalu, nes įmonė teikia informaciją tiesiogiai vartotojams.

Įmonėje iš viso dirbs septyni darbuotojai: įmonės vadovas – savininkas, administratorius, 2 aukštos kvalifikacijos gidai, du vairuotojai bei buhalteris.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2517 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Kainų nustatymas IĮ „Poilsio akimirka“
    10 - 1 balsai (-ų)
Kainų nustatymas IĮ „Poilsio akimirka“. (2016 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kainu-nustatymas-ii-poilsio-akimirka.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 07:38
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo