Kainų pokyčiai


Marketingo tyrimas.

Bendras prekybos centrų pristatymas. Produkto pristatymas. Kainų pokyčio analizė ir jos pateikimas grafiškai maxima. Grafikai ir stebėjimai.


"Panevėžio" cukrus 1kg. Cukrus – tai produktas, turintis didžiausią paklausą. Kaip saldiklis jis naudojamas beveik viskam: kepiniams, uogienei, sultims pasaldinti ir t.t. Pasirinkau cukrų "Panevėžio". Ant pakelio dominuoja 2 spalvos, raudona ir tamsiai žalia : Raudona: šiluma, meilė, pyktis, grėsmė, drąsa, susijaudinimas, greitis, jėga, ryžtas, noras, drąsa; Žalia: ilgaamžiškumas, patikimumas, aplinkos apsauga, prabangumas, optimizmas, gera savijauta, gamta, ramybė, poilsis, pavasaris, saugumas, sąžiningumas, optimizmas, harmonija, šviežumas; Tamsiai žali atspalviai asocijuojasi su ambicijomis, godumu ir pavydu, spalva dažnai asocijuojasi su pinigais.

Nurodžiau kelia nuo A tašku pažimėta mūsų Panvevėžio kolegija, 7 korpusas, iki B tašku pažymėta pasirinktą prekybos centrą MAXIMA. Iš viso gaunasi 1,9 km - apie 4 minutės su transportu.

Stebėjima atlikau Ukmergės g. 23. Pasirinkau šią parduotuvę, nes ji yra miesto centre, arti autobusų stoties. Gausus žmonių srautas. Prie pat yra centrinis turgus į kuri žmonės neretai užsuka, o parduotuvė yra paranku ir arti. Didelė parduotuvė, todėl čia žmonių visada buvo, yra ir bus. Privažiavimas į MAXIMA galbūt nėra pats patogiausias, nes dažnai tenka būti šiokiose tokiose spūstyse, tačiau žmonės vis tiek plūsta į ją. MAXIMOS aikštelė yra ganėtinai didelė, tačiau šalia esantis turgus turi tik mokamas aikšeles, o žmonės nori kuo pigiau prasiversti, tokiu atvėju ne tik į turgų atvykstantys žmonės pasistato čia mašinas, bet ir darbuotojai, tačiau iš kitos pusės paranku žmonėms išėjusiems iš turgaus eiti tiesiai į MAXIMA, juk ji čia pat.

  • Marketingas Tyrimai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Brigita
  • 7 puslapiai (1155 žodžiai)
  • Marketingo tyrimai
  • Microsoft Word 960 KB
  • Kainų pokyčiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Kainų pokyčiai. (2016 m. Vasario 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/kainu-pokyciai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 20:12