Kainų politika kursinis


Įvadas. Rinkos kainos politika ir kainodara. Kainos esmė. Kainos – marketingo komplekso elementas. Rinkos ir reguliuojamos kainos. Kainų politika. Kainų politikos esmė ir funkcijos. Kainų politikos rūšys. Prekės gyvavimo ciklas ir kainų politika. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Kainodaros metodai ir organizavimas. Naujų gaminių kainų nustatymo politika. Kainų dinamika. Infliacija. Kino teatro “lietuva” kainų politikos analizė. UAB “ LIETUVOS KINO TEATRAS” įkūrimo istorija. UAB “LIETUVOS KINO TEATRAS” veiklos pobūdis. Kainų politika “LIETUVOS” kino teatre. Konkurentinė aplinka. Išvados. Literatūra.

Todėl, man atrodo, rinkos sąlygomis kainų teorijos ir praktikos plėtojimo klausimai itin svarbūs. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas. Per jas reguliuojamas visas gamybos ir prekybos procesas. Jos yra svarbi įvairių ekonominės sistemos subjektų skatinimo priemonė. Kartu su finansų bei kredito sistema ir pajamų poloitika kainos evektyviai veikia paklausą ir pasiūlą. Kainodara - sudėtingas procesas, todėl labai svarbu jį ištirti.

Rašydamas kursinį darbą nustačiau sau tikslą:

•atskleisti kainos ir kainų politikos ekonominę prasmę,

• remiantis praktiniu pavyzdžiu, parodyti, kaip yra nustatomos kainos ir kaip jas veikia konkurentai.

Tam, kad gerai atlikti šį darbą bei pasiekti numatytą tikslą reikia atlikti tam tikrus uždavinius, t.y. išsamiai aprašyti kainų politikos esmę ir tikslus, nustatyti kainų politikos rūšis, išsiaiškinti, kokie yra kainų nustatymo metodai.

Ir koks gi kursinis darbas be praktinio pavyzdžio? Kaip pavyzdį pasirinkau UAB “Lietuvos” kino teatrą. Šiame darbe aprašomi bendrovės įsikūrimo istorija bei pagrindiniai kainų politikos principai.. Čia nepateikiama tiksli finansinė informacija, o parodoma tik kainų politikos analizė. Nepaisant to, ši informacija neturėtų būti viešai platinama.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2013 m.
  • 36 puslapiai (9765 žodžiai)
  • Universitetas
  • Voitech
  • Kainų politika kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Kainų politika kursinis. (2013 m. Rugpjūčio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kainu-politika-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 02:07
×