Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama šiuolaikinėje kultūroje


Gėrio ir blogio kovą šiuolaikinėje kultūroje. Gerio ir blogio kova siuolaikineje visuomeneje. Gerio ir blogio kova literaturoje. Geris ir blogis siuolaikineje kulturoje. Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama šiuolaikinėje kultūroje.. Gerio ir blogio kova kulturoje. Blogio ir gerio kova siuolaikineje kulturoje. Gėrio ir blogio samprata. Geris ir blogis literaturoje. Gerio ir blogio kovos problema literaturoje.

Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama kultūroje. Argumentuokite savo požiūrį.


Argumentas, parodantis kovą tarp gėrio ir blogio: žmogus pats turi nuspręsti, kurią pusę jam derėtų palaikyti – gerąją ar blogąją. Juk linija, skirianti gėrį ir blogį tokia siaura, tad jei žmogus nori jos neperžengti turi vadovautis savo protu bei širdimi: vertybėmis, moralinėmis nuostatomis bei įsitikinimais. Kaip pavyzdį, pagrindžiantį šį teiginį, galiu pateikti šiuolaikinio rašytojo m. Burgesso knygą „heroinas“. Šiame romane kalbama apie tai, kad jaunas žmogus gali greitai atsidurti blogio rankose ir pralaimėti kovą su gėriu: pradėti vartoti narkotikus, netekti šeimos, draugų ar būsto. Manau, knyga parodo, kad tik žmogus yra savo likimo kalvis ir tik jis vienas gali pasirinkti kokią pusę, gėrio ar blogio, palaikyti.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (369 žodžiai)
  • Mokykla
  • Magiukas1000
  • Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama šiuolaikinėje kultūroje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama šiuolaikinėje kultūroje. (2012 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-apie-gerio-ir-blogio-kova-kalbama-siuolaikineje-kulturoje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 04:44
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo