Kaip aš bendrauju


Testai temperamentui nustatyti. Kaip aš bendrauju?. Bendrauju testai. As bendrauju. Esė ar pasiduodi kitų įtakai. Testas kaip bendrauji. Rasinys apie savianalize. Testas temperamentui nustatyti. Testai nustatyti temperamenta. Testas kaip as bendrauju.

Galutinis, savianalizės rašinys „Kaip aš bendrauju“, parengtas KTU studento, "Bendravimo psichologija" moduliui. 2012 m.

Remiantis temperamentui nustatyti testu, manasis temperamento tipas – sangvinikas. Aš mėgstu bendrauti ir esu mėgiamas, nemėgstu monotonijos, tačiau esu įsitikinęs, kad esu visada energingas ir darbingas. Tai dažniausiai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių, bet vistiek dažniausiai dienas mėgstu praleisti produktyviai. Esu atlaidus, taip pat greitai užmirštu nuoskaudas, nes gerus dalykus visada maloniau prisiminti nei blogybes. Manau, kad esu draugiškas, komunikabilus, niekada neiškyla problemų bendraujant su naujais žmonėmis. Jei žmonės noriai sutinka su manimi bendrauti aš taip pat noriai bendrauju. Stengiuosi būti optimistas, tačiau nevisada pasiseka. Kad ir kaip save įtikinėju, kad viskas bus gerai, gyvenimas priverčia galvoti kitaip. Man svarbi ir kitų žmonių nuomonė, todėl kartais, kai esu neapsisprendęs, lengvai pasiduodu jų įtakai, tačiau tik patiems artimiausiems draugams. Esu linkęs padėti kitiems žmonėms, užjausti juos. Kartais atrodo, kad gyvenu kitų žmonių gyvenimus, o tai prieštarauja sangviniko tipui.

Bendraudamas su kitais žmonėmis dažniausiai būnu atviras. Galbūt todėl jie manimi pasitiki ir noriai bendrauja, dažnai mėgsta išsipasakoti savo pečius slegiančias problemas man. Susidūręs su nesekmėmis labiau linkęs į pesimizmą (tai labiau būdinga flegmatiko tipui), bet tai būna dažniausiai momentinė būsena ir labai greitai atsigaunu ir suprantu, kad vis dėl to nėra viskas taip blogai kaip atrodo.

  • Psichologija Rašinys
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (882 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Kaip aš bendrauju
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip aš bendrauju. (2012 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-as-bendrauju.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:35
×