Kaip atpažinti tikrąją meilę?


Kaip atpažinti tikrąją meilę? Ko gi vis gi reikia tai meilei? Meilės aistra. Dvasinė bendrystė. Jeigu norite vienas kita geriau pažinti. Iš kur žinoti, kad tikrai myli?. Taip jei. O jei mažai kalbamės. Kas tada? Ar reikia dalintis visais savo jausmais? Gerumas. Kaip žinoti, ar tai jis ar ji? Ar galiu pasitikėti? O jeigu man meluoja?

Ko reikia meilei? 1. Meilės aistra 2. Dvasinė bendrystė Ką daryti, jei norite vienas kitą geriau pažinti? Iš kur žinoti ar tikrai myli? O jei mažai kalbamės... Kas tada? Ar reikia dalintis visai jausmai? 3. Gerumas Kaip žinoti ar tai jis arba ji? Ar galiu pasitikėti? O jeigu man meluoja?

Meilės. Pasireiškia kaip sužavėjimas, malonumas bendraujant Bendrystės. Pasireiškia kaip pasitikėjimas, išsipasokojimai ir ilgi sunkiai nutrūkstantys dialogai Gerumo. Pasireiškia pagarba, švelnumu ir atleidimu Bet kaip sako "Būk protingas suteik žmogui antrą šansą, bet nebūk durnas, niekad neduok trečio šanso“ .

Meilės aistra yra meilės magnetas – jos traukiančioji jėga. Pasireiškia giliai tūnančiu jausmu, kai pajuntame trauką kieno nors asmenybei ir žavesiui. Kad potraukis tūrėtų rimtą ir tvirtą pagrindą... Jis turi būti grįstas svariomis priežastimis. Mes mylime tai, kas mus žavi. Tačiau ar tai, kuo Tu žaviesi savo mylimajame, yra tvirta ir ilgalaikiška?

Stiprios meilės paslaptis yra asmenų dvasinė bandrystė arba suderinamumas. Pagrindinė formulė : TU + AŠ = MES.

Mokykitės bendrauti Įsitraukite į veiklą su kitais žmonėmis Pasitelkit humorą ir vaizduotę Skirkite laiko vienas kitam pažinti.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 69 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (548 žodžiai)
  • Dominyka
  • Kaip atpažinti tikrąją meilę?
    10 - 6 balsai (-ų)
Kaip atpažinti tikrąją meilę?. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-atpazinti-tikraja-meile.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:57
×