Kaip dirbti su PhotoShop


Photoshop užduotys. Photoshop referatas. Skaidres apie photoshop. Referatas apie photoshop. Skaidres photoshop. Pagrindiniai photoshop. Kaip ismokti dirbti photoshop. Referatas apie photoshopa. Photoshop laboratoriniai. Skaidres apie fotoshop.

Adobe photoshop vaizdų redaktorius – įrankiai darbui su rastriniais vaizdais. Įrankių paletė. Pagrindiniai photoshop įrankiai. Spalvos pasirinkimo įrankis. Apkirpimo ir perstūmimo įrankiai. Išrinkimo pagal spalvą įrankis. Kiti valdymo įrankiai. Rastrinio vaizdo redagavimo įrankiai. Piešimo įrankiai. Teptukas. Užliejimo įrankis. Trintukas. Vaizdo klonavimo įrankis. Tonavimo ir sodrumo įrankiai. Sodrumo įrankis. Fokusavimo ir suliejimo įrankiai. Užduotis.

Spalvų reikšmė: Valdymo įrankiai Rastrinio vaizdo redagavimo įrankiai Vektorinio vaizdo redagavimo įrankiai.

Spalva pasirenkama vienu iš 2 būdų Įrankiu parodžius turimo vaizdo pikselį Du kartus spustelėjus pele ant darbinės spalvos langelio pagrindinėje įrankių juostoje.

Pridėti prie buvusio Išrinkimo (=Shift klavišas).

Atimti iš buvusio Išrinkimo (=Alt klavišas).

Pagrindiniai įrankiai darbui su rastriniais vaizdais yra: Piešimo įrankiai Vaizdo klonavimo įrankis Tonavimo ir sodrumo įrankiai Fokusavimo ir suliejimo įrankiai.

Ištrinti pikseliai Dalis jų vėliau užlieta darbine spalva.

Tonavimo įrankiai skirti vaizdo dalims šviesinti (Dodge) ar tamsinti (Burn). Fotografijoje tokių įrankių taikymas atitiktų išlaikymo (Exposure) reguliavimą.

  • MS PowerPoint 5247 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (868 žodžiai)
  • As
  • Kaip dirbti su PhotoShop
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaip dirbti su PhotoShop. (2010 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-dirbti-su-photoshop.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 22:58
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo